Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most készülök bevenni az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most készülök bevenni az escapelle eseményutáni tablettát, nektek milyen mellékhatások jelentkeztek? Hánytatok?

Figyelt kérdés
elolvastam a mellékhatásait, de én a tapasztalataitokra lennék kíváncsi, és leginkább az érdekelne, hogy hánytatok-e tőle? és ha hánynék akkor nem hatna a gyógyszer?mennem kéne másik fajta eseményutáni tablettáért? előre is köszönöm a válaszokat!!:)

2013. febr. 27. 16:07
 1/5 anonim válasza:

A betegtájékoztatóban is benne van hogy ha talán három órán belül kihányod akkor újat kell bevenni, mert akkor nem hat.

Én nem hánytam tőle, de eléggé kimerült voltam és rossz volt a közérzetem. Azt javaslom miután bevetted próbálj aludni egy nagyot, úgy könnyebb lesz. És ne aggódj! :)

2013. febr. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nekem is escapelle-t írtak fel, bár az ismerős patikus lecserélte rigesoftra, mert addigra tudtam hogy lehet, hogy gondom lenne az egyik segédanyag miatt.

De nem volt semmi baj, hányás vagy egyéb tünetem (max kicsit mellfeszülés). CSupán a segédanyag kavart be kicsit.


Ha időben vetted be, akkor nem lehet gond.

2013. febr. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Semmi mellékhatása nincsen, ezt csak bebeszélik maguknak! Ha rosszul érzed magadat,az nem a gyógyszertől van. Hidd el, egy orvos mondja neked!
2013. febr. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!:)).

nagyon tartottam a mellékhatásoktól, hogy ahogy bevettem a gyógyszert, fájt a fejem, szedultem, fáradt voltam, hányingerem volt, produkaltam az összes tünetet :D de aztán 5 perc múlva megembereltem magam, hogy ne beszéljek be magamnak ilyeneket, és azzal mondogatm, hogy velem ugyan nem lesz semmi baj!!! hát rögtön eltűntek a "tünetek" :D

2013. febr. 28. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt semmi mellékhatás.
2013. febr. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!