Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem veszik át a pasik a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem veszik át a pasik a fogamzásgátlás gondját?

Figyelt kérdés

Sokszor, ma is többször láttam olyan kérdést, amely szerint a nők csak átverik a pasikat, meg szándékosan esnek teherbe. Ilyenkor mindig a pasi az áldozat és az átvert. Igazság szerint én ezt nem értem: ha a férfiak szerint minden nő számító, pénzéhes, aljas...stb, akkor miért bízzák rá a fogamzásgátlást. A nők többsége örülnek, ha megszabadulhatna a szervezetét bombázó hormonoktól. Plusz a gyógyszergyáraknál már régen bevetésre készen áll a férfitabletta. Ja, hogy a piaci felmérések szerint nem lenne sikeres. Mert a férfiak nem mérgeznék a testüket. Akinek nem inge, persze ne vegye magára. Itt is hatalmas tisztelet a kivételnek.

Fiúk: Ti szednétek fogamzásgátlót a barátnőtök helyett?



2013. márc. 6. 13:20
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
58%
Én átveszem, gumit huzok.:D És nemfogok semmiféle tabletát szedni senki kedvéért mert kitudja h milyen ártalmas. Nemtudom h mit szolna egy nő ha gyereket akarna és a pasijának nemlenne életképes spermiuma a gyogyszer miatt.
2013. márc. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
10%

Amig a női fogamzásgátlónak túl sok mellékhatása nincs,addig a férfié merevedési zavart okoz és a spermákat roncsolja.

(akkor meg minek fogamzásgátló ha fel se áll)


Normális kapcsolatban nem merül fel,hogy a nő beszedi vagy sem,és kész.

2013. márc. 6. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
12%
Az a baj a férfiaknak szánt tablettával, hogy sokkal több kárt okoz a férfiak szervezetében, mint a nőknek szánt a nők szervezetében. Ha lenne olyan tabletta, ami biztonságos és a tabletta szedése után visszanyerem a nemzőképességem, akkor szedném, miért ne. Ettől nem vagyunk annyira messze, de a jelenlegi tabletták visszafordíthatatlan károkat okoznak.
2013. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
83%

"Ha lenne olyan tabletta, ami biztonságos és a tabletta szedése után visszanyerem a nemzőképességem"


Tudod, ez a női tabletták mellett sem biztos. Nem biztos, hogy a nőnek helyreáll a termékenysége, amint leáll vele.

2013. márc. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

És a "fel se áll"-nak is megvan a megfelelője a női tablettánál.

Libidócsökkenés és hüvelyszárazság. Mindkettő elég gyakori mellékhatás és úgy se szex a szex.

2013. márc. 6. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Én a 21. században élek és nálunk már feltalálták az óvszert ami biztonságod.


Lehet nálatok az őskorban még birkabelet használtok amire egy csomót köttök.. Haladni kellene a korral.

2013. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
Az városi legenda, hogy a férfi tabletta veszélyesebb, mint a női. Csak úgy látom az itt válaszolók is úgy gondolják, hogy egyszerűbb a női szervezetet mérgezni. Elég szomorú. Akkor viszont nem kell nyavalyogni, ha a csajuk nem várt trónörökössel lepi meg őket :)
2013. márc. 6. 13:31
 8/33 anonim ***** válasza:
0%

Libidócsökkenés és hüvelyszárazság.


Ilyenkor ir másik gyógyszert a doki,annál már nem lesz libidócsökkenés és hüvelyszárazság.

2013. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Én is húzok.


És csak azt lehet átverni, aki hagyja magát (sperma nélkül nincs terhesség).


Rendes tablettaszedés mellett is történhet meglepetés... aki hagyja, hogy a másik tablettát szedjen, annak ezt is vállalnia kell(ene) (hogy eztán nem rajta múlik a dolog).

2013. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyon szívesen szedném, ha lehetne :)

21/F

2013. márc. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!