Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van olyan szerkezet, ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan szerkezet, ami megállapítja, hogy mikor lesz peteérésem? Vagy mikor van?

Figyelt kérdés

Nem hiszem el hogy a mai világban nincs olyan szerkentyű,ami előre megállapítaná ezt.Már annyi mindent gyártanak! Mért kell állandóan számolgatnom meg stresszelnem hogy nem tudom mikor lesz pém.:S

Bogyót és gumit nem akarok használni.Erről ne is nyissunk vitát.Köszi!


2009. szept. 13. 15:48
1 2 3
 1/27 anonim válasza:
ciklus.hu, ha beírod, hogy mikor volt meg legutoljára akkor kiírja, hogy mikorra várható a peteérésed!!! Nekem bevált!
2009. szept. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:

Lehet kapni ugyanolyan tesztet, mint a terhességi teszt. Rápisilsz és megmondja, hogy peteérésed van-e.

Te most védekezés szempontjából kérdezed a dolgot? Mert akkor gratulálok a semmi gumi meg tabi felfogásodhoz. Addig élnek a spermák a hüvelyben, hogy így kb csak havonta egyszer fogtok tudni szeretkezni. De semmi baj, látom neked ezek az igényeid.

2009. szept. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem nem kell leszólni senkit azért, mert fogamzásgátló ellenes. Én is az vagyok, mi sem használunk semmit, 2,5 éve vagyunk együtt és eddig még semmi gáz nem volt. Mondjuk az másik kérdés, hogy ha esetleg úgy alakulna, hogy jön a baba, akkor jöhetne, mert olyan a kapcsolatunk és a helyzetünk. Persze az lenne ideális, hogy ha várna még egy pár évet...de ha most akarna jönni, annak is örülnék nagyon..:)
2009. szept. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
nem arról van szó hogy ezek az igényeim,hanem nem vagyok hajlandó semmi hormont magamba tömni,a gumit meg a párom nem akarja.Szóval: azért tettem fel a kérdést,mert valahol olvastam egy computerről,ami előre megmondja,mikor lesz peteérésem.Tudtok erről valamit? Vagy ez csak külföldön van?
2009. szept. 13. 16:17
 5/27 A kérdező kommentje:
első: és Te csak erre hagyatkozol? Mármint beléd megy el és még nem lettél terhes?
2009. szept. 13. 16:18
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha mégis félsz a terhességtől, akkor vannak más módszerek is a fogamzásgátlón és a gumin kívűl is.

Nézd meg ezt az oldalt: pharmatex.hu

Teljesen hormon mentes. Már én is használtam és nálunk bevált.

2009. szept. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
akkor ne is szexelj. ennyi. van ilyen teszt, néhány darab többezer forint(3-4ezer), és a szex előtt 1-2 nappal meg kellene csinálnod, de ezzel csupán az a gond, hogy a spermák egy hétig is elélhetnek benned, tehát akár minen nap is csinálhatnál egy tesztet, illetve ha mindenkinek csak a ciklus közepén lenne peteérése ahogy gondolja senki nem esne teherbe véletlenül. így nem lehet védekezni, de a te bajod, viseld a következményeit.
2009. szept. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Pesszárium + zselé. Már vagy nyolcadszor írom.


Amúgy meg tényleg meg lehet állapítani hormonvizsgálattal. És, ha rendkívüli peteérésed lesz?

2009. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
és pesszáriumot hol lehet kapni? Mennyire biztonságos? Belém élvezhet?
2009. szept. 13. 16:51
 10/27 anonim ***** válasza:

Pesszáriumot az orvos írja fel, mert 3 féle méret van belőle és meg kell nézni, hogy neked melyik a legmegfelelőbb.

Elég biztonságos, sokan használják. Nyugodtan belédélvezhet mellette.

2009. szept. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!