Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szeretnék olyan fogamzásgátlót...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék olyan fogamzásgátlót felíratni ami leginkább a ciklusomat szabályozná, hogy pontosan jöjjön meg. Az ilyen jellegű gyógyszer felírásához is nődokihoz kell menni vagy elég a háziorvoshoz kimenni? Kb mennyibe kerül a gyógyszer?

Figyelt kérdés
segítsetek légyszíves mert nem igazán vagyok otthon a témában, de szeretnék gyógyszert szedni, hogy pontosan megjöjjön, mert így tök rossz mindig azon parázni "hogy Úristen csak holnap ne jöjjön meg, várjon még pár napot".
2009. szept. 13. 20:10
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
elnézést ha rossz kategóriába írtam
2009. szept. 13. 20:11
 2/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp nőgyógyászhoz kell menned. A hormonszintjeidtől függ, hogy mit fog felírni. A tabletták olyan 1000-3000 Ft körül vannak havonta
2009. szept. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Eloszor nodokinak kell felirni, utana mar allithat ki receptet haziorvos is ra. Visszamenni az eves kontrollra kell csak igy, meg ha valami baj van, vagy nem jo a gyogyszer. Amugy beszeld meg vele, hogy csak erre kell, kis tologatasokra ne szamits, neha ugyan ki lehet hagyni egy-egy menzeszt vele, de igazabol nem tul egeszseges.
2009. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
és lehet káros egy ilyen gyógyszer 16 évesen?
2009. szept. 13. 20:26
 5/11 anonim ***** válasza:
Hat 16 evesen ezert az okert nem hiszem, hogy fel fog irni gyogyszert, de probalkozhatsz. Amugy persze, lehet karos, minden gyogyszer lehet karos, a fogamzasgatlokrol meg amugy is sok remtortenet kering, ezert kell elotte a vervetel es a kivizsgalas.
2009. szept. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
de ez 16 évesen mér korai? úgyértem.. ha azt mondom neki, hogy védekezés szempontjából kellene akkor nagyobb az esélye, hogy ír fel? van különbség a 2 különböző okra felírt gyógyszer között?
2009. szept. 13. 20:32
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs.
2009. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs kulonbseg. Azert tartom korainak, mert a fogamzasgatlo hormontartalmu gyogyszer, elegge megbirizgalja a hormonhaztartasod. Felre ne erts, nagyon hasznos gyogyszernek tartom, en is szedem, de nem latom annak ertelmet, hogy elkezdd magad hormonokkal tomni ilyen kenyelmi szempont miatt.
2009. szept. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem én, hogy mit mondasz.. de ha egyszer minden programomat keresztülhúzza mert mindig pont akkor jön meg amikor egyáltalán nem kellene?? olyan rossz mindig számolgatni meg imádkozni, hogy bárcsak pár nappal később jönne meg. vagy annyi is elég lenne ha legalább pontos lenne, de neeem.. még nem is pontos :S :(
2009. szept. 13. 20:51
 10/11 anonim ***** válasza:
Én is 16 évesen kezdtem szedni,bár én védekezés miatt. Nődokihoz kell menni, és lehet hogy nagyobb az esélye hogy felírja ha azt mondod, hogy védekezés miatt kell. De én sem ajánlom csak emiatt elkezdeni szedni, mert felboríthatja a hormonháztartásod, ráadásul én végig véreztem az első hónapot mikor elkezdtem szedni...(nem ijesztgetés képpen de sokaknál előfordul és annak gondolom nem örülnél) aztán megint orvos és tabi csere. Amit én szedek az 3000 körül van de hallottam már olyanról is ami 7000 Ft/hó.
2009. szept. 14. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!