Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy mondjam meg a barátomnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a barátomnak hogy fogamzásgátlót fogok szedni?

Figyelt kérdés
Nem tudon mit szóla hozzá de én sokkal nagyobb biztonságban érezném magam ha nem gumit hanem gyógyszert használnék.
2013. márc. 10. 09:52
 1/9 anonim ***** válasza:
vesd úgy fel hogy mintha miatta is tennéd hogy jobb legyen neki a szex!
2013. márc. 10. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mit szólnál ha mostantól fogamzásgátlót szednék?
2013. márc. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

-Drágám!Fogamzásgátlót fogok szedni.



Viccet félretéve, neki élvezetesebb lesz. Többé nem kell gumival vacakolni. Nem ő mérgezi a szervezetét hormonokkal. 100%-ig tied a felelősség, mivel rajtad múlik, hogy beveszed, kihagyod stb. Nagy valószínűséggel nem életetek végéig szól a kapcsolat így az sem igazán az ő dolga, hogy a te egészségedre mennyire hat a tabi. Összegezve ez neki csak és kizárólag jó. Akkor meg mit parázol azon, hogy elmondd neki?

2013. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha monogám a szexuális életed,akkor érdemes...Ha nem akartok gyereket,akkor tényszerűen közölheted,szerintem örülni is fog neki,gumival nem annyira jó.
2013. márc. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem bőrgyógyászati okokből kell szedni. én kerek perec megmondtam neki h mostmár ezt szedek, hogy a jövőben majd ha arra kerűl a sor teljesen biztonságban érezzem magam. semmi ellenvetése nincs, csak aggódott a szervezetem miatt, de végsősoron örült mert úgy élvezetesebb lehet. (én még szűz vagyok, ő csak gumival volt)

16/L

2013. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Leültök és elmondod neki egész egyszerűen.
2013. márc. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha még ezt is itt kell megkérdezned, akkor minek is vagytok együtt?

Ilyen "komoly" kapcsolatban fix, hogy nem szednék gyógyszert.

2013. márc. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek.

Utolsönak: komoly a kapcsolatunk. Egyszerűen csak bennem vannak bizonyos gátlások és nem tudom, hogy kezdjek hozzá. Szerintem attól, hogy én bátortalan vagyok a kapcsolatunk lehet komoly.

2013. márc. 10. 11:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen gátlások vannak benned hogy azt nem bírod a barátoddal megbeszélni, hogy fogamzásgátlóval kívánsz élni, akkor a szexre nem vagy érett szerintem.
2013. márc. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!