Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzásgátlási módszer...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzásgátlási módszert ajánlanátok egy 17 éves lánynak?

Figyelt kérdés
igazabol az óvszert annyira nem szeretem, mert megöli a meghittséget. a tabletta és az implantátum között filózom, melyik a megbízhatóbb?e esetleg a hormonális spirál?

2013. márc. 9. 23:32
 1/9 anonim ***** válasza:
55%
Semmiképpen sem hormont!!
2013. márc. 9. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

Spirált nem igen tesznek fel szülés előtt, szóval el is felejtheted.

Ha már mindenképpen hormonokat akarsz szedni 17 évesen, akkor tabletta vagy hüvelygyűrű, még azok a legenyhébbek.

De véleményem szerint 17 évesen inkább óvszerrel kellene védekezni.

2013. márc. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%

A gumi megöli a meghittséget? Ezt még nem tapasztaltam. Ellenben ez az egyetlen módszer ami nemi úton terjedő betegségektől is véd, és még mellékhatása sincs (természetesen nem beszélve az önmegtartóztatásról, de az gondolom nem is alternatíva).

Egyébként az implantátum a legmegbízhatóbb módszer fogamzásgátlásra.

2013. márc. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Egyébként szerintem is korai még 17 évesen, kamasz vagy, semmiről sem maradsz le, ha csak felnőttként csinálod.


A meghittségről nem sok fogalmad lehet, azt komoly párkapcsolatban megkapod majd, ott viszont nem kell gumi sem....

2013. márc. 9. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

Óvszert!


Megöli a meghittséget? Az a félperc?


-implantátum - tudtommal jelenleg csak külföldről beszerezhető. Nagyon drasztikus, akárcsak a három hónapos injekció.

-hormonos spirál - nem rakják fel 17 évesnek.

-tabletta - javaslom, hogy várj még vele. Minél fiatalabb korodban kezded el szedni, annál nagyobb a kockázata.

2013. márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 egy.tanacstalan.lany válasza:
Megöli a meghittséget?És akkor kockáztatsz,hogy nemi beteg légy?Szerintem az óvszer a legjobb,mert a tablettáktól meghizol..
2013. márc. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
óvszer, óvszer, óvszer. én 27 vagyok nálad 10 évvel idősebb, de én pl nem bírom a gyógyszert. ja és sztem nem vagy fiatal a szexhez:)
2013. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Én a pesszáriumot javasolnám.
2013. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
NUVARING!!!!! magyarul hüvelygyűrű. legkevesebb hormont tartalmazza, előnyösebb, mint a tabletta és szerintem a legbiztonságosabb is
2013. márc. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!