Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Patentex ovalt használok....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patentex ovalt használok. Megnéznétek mi történik velem? Várom a véleményeket, tapasztalatokat.

Figyelt kérdés
8 nappal ezelött együtt voltunk a párommal és mielött el élvezett volna feltettünk egy kúpot amit utána zuhanyzásnál láttam,hogy kiesett egy kisebb darab mert gondolom nem szívodott fel rendesen ami azt illeti nem is vártuk meg a 10 perc hatóidőt.Ezek után 2 napra rá megint így volt csak most nem jött ki darabka.Azóta voltunk együtt még 2× de semmi nélkül.Nem értem ki történik mert azóta kb.7 napja szúrkál a petefészkemnél és néha mintha meg akarna jönni érzésem van de az még 1,5 hét.Kicsit égő,feszítő érzés az alhasamban.Úgy tudom ha baba lenne még ilyen korán nem lehet érezni.Amúgy ha baba lenne természetesen megtartanánk.Szóval most mi is ez?????????
2009. szept. 14. 08:02
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Az egyáltalán nem biztos, hogy nem estél teherbe! Elméletileg a ciklus közepe a legtermékenyebb időszak, de van hogy szinte egész ciklusban termékeny egy nő, főleg ha nem szabályos a peteérése! A hatóidőt meg azért írják rá, mert annyi idő kell, hogy feloldódjon és réteget képezzen a hüvely , illetve a méhnyaki részre. Ha ez nem történik meg (lsd a példád) , akkor jóval kevesebb a védelem, vagy egyáltalán nincs. És azt hogy kell érteni, hogy voltatok utána 2 nappal együtt, de semmi nélkül? Hogy nem volt kúp? vagy hogy kivette időben? Szerintem ha időben nem jön meg, illetve késik, akkor érdemes rá kb. 1 héttel tesztet csinálni!

2009. szept. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!Úgy értem,hogy nem védekeztünk sehogy sem és megszakításos módszerrel csináltuk.Várom továbbra is a véleményeket tapasztalatokat.
2009. szept. 14. 10:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Gratulálok, anyuka. :-)
2009. szept. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

már eleve a kúptól is teherbe esni, nem nyújt ugyanis 99%os védelmet, főleg nem úgy, hacsak akkor rakod fel, mielőtt elmenne a párod.

megszakítástól meg aztán mégannyira teherbe lehet esni.


sztem eléggé megvanrá az esély, h teherbe estél.

2009. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
pfff, simán terhes lehetsz. a spermicid (esetedben a kúp) amúgy is a szarnak egy pofon, azzal nem lehet védekezni, úgy meg pláne nem ér semmit ha belédélvez. na meg hogy utána már kétszer egyáltalán nem is védekeztetek.. készülj az anyaságra.
2009. szept. 14. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehetséges, hogy teherbe estél. De ezek amiket leírtál lehetnek a mensi előjelei is. Remélhetőleg a feszítő érzést nem a méhen kívüli terhesség miatt érzed (bár kétlem, hogy ilyen hamar éreznéd). Én szurkolok, hogy az legyen a végeredmény amit szeretnél, ha babát akkor a baba. Azért jó lenne, ha írnál amikor kiderült, hogy mi is lett! :)

2009. szept. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az utolsonak írnám,hogy nem hiszem hogy a menzesz jele hisz még addig van kb.10 napom.Azóta is érzem.Jó lenne ha baba lenne.Majd csak akkor tesztelek ha nem jön meg esetleg.Kb.24-ére kellene.Kiváncsi vagyok mi lesz.Szeretnénk babaát de elöbb a lagzit szerettük volna megtartani de ha baba természetesen marad.Örülnénk neki.Úgy vagyok vele,ha jönni szeretne úgyis jön.De azért kiváncsi voltam ki mit gondol itt erről az esetről és hátha ír valaki aki így lett babás és tud valamit írni a tüneteimről.Még mindig azt gondolod,hogy menzesz jel?
2009. szept. 14. 16:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha azóta érzed mióta együtt voltatok, akkor nem mensi lesz, de elképzelhető hogy valami fertőzést össze szedtél. Szerintem a terhességet nem éreznéd meg ilyen hamar.

Itt egy kis segítség:

[link]

2009. szept. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!