Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygomba kapszula páromnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygomba kapszula páromnak kötelező? FONTOS?!

Figyelt kérdés

Sziasztok.

az lenne a problémám, hogy voltam nőgyógyásznál és hüvelygombát állapított meg és kaptam rá 6db. Pimafucin hüvelykúpot és 2db. femiflo kapszulát. az egyiket a páromnak kellene bevennie, de még friss a kapcsolatunk és nagyon nem szeretném még ezt most elmondani neki. ugye így egy hétig nincs szex ezt megtudom majd neki magyarázni. de arra lennék kíváncsi, hogy nagy baj lenne ha a párom nem venné be a kapszulát mert végülis óvszerre védekezünk MINDIG és így gondolom nem kaphatja el tőlem.

vagy ha be kell adnom neki akkor lehetne úgy hogy mondjuk teában vagy gyümölcslében a kapszulát feloldom? mert ugye kemény kapszula amiben por van ha szétveszem. így ugyanolyan hatása lenne??

Köszönöm szépen előre is a válaszokat!!!

21/L



2013. márc. 11. 19:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
ezt miért kell titkolni?,ez nem nemi betegség..amúgy komoly húgyúti problémái lehetnek ha gumiztatok hanem..az nagyon jó ha beleteszel valamit az italába amire esetleg érzékeny...
2013. márc. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%

Ne legyél már hülye liba! Dugtok,- de ha van egy kis probléma azt ciki megbeszélni? Ha ezt írta az orvos nem kicsi a fertőzésed és hiába az óvszer,elkerülhetetlen,hogy ide oda ne nyúljon a párod,tehát simán elkaphatta és nem is tud róla,el kell mondani és be kell vennie a gyógyszert.

21-éves vagy = vagy nem?

2013. márc. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

rendben értem. és köszönöm a hülye libázást! igen 21 vagyok egy 15 évest talán le hülye libázhatsz de szerintem velem már lehet normális hangnemben is beszélni nem pedig rögtön nekem esni. és ezt itt le is zárnám nem a vita miatt vagyok itt.

és sajnálom de igen ciki mert mint említettem friss a kapcsolatunk. mindent megbeszélünk és meg is fogunk később ha ilyen probléma lesz már meg fogom beszélni vele. de ha most ezt úgy megtudom oldani h pl.: teában feloldom akkor most az elején még nem szeretnék erről beszélni neki sajnálom ez az én problémám. ha nem értitek meg nem baj azt is megértem. mindenképp megfogja kapni a kapszulát. arra az egyre kértem választ hogy feloldva ugyanolyan hatásos-e?

Előre is köszönöm..!

2013. márc. 11. 19:47
 4/12 anonim ***** válasza:
Nem feloldva kell bevenni. És ha allergiás valamelyik összetevőjére? Gondolkodj már. Egy 15 éves normálisabban viselkedik. Nem véltelnül kell a kapszulát egyben lenyelni, és még szétrágni/vágni sem szabad.
2013. márc. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%

Nem kell neki is bevennie.

Nem kapta el,ha óvszert használtok MINDIG.

Ha egyszer sem tette be neked ezalatt az idő alatt gumi nélkül,akkor ne aggódj,nem kell neki is bevennie.

Az orvos gondolom csak azt kérdezte,hogy van-e partnered,arra már nem kérdezett rá,hogy fogamzásgátlót szedsz-e,mivel védekeztek.


Az meg hülyeség,hogy old fel valamiben,ne csinálj ebből szappanoperát...

Egyébként nem hatna akkor,ennek a gyomorban kell feloldódnia,nem pedig feloldva valamilyen italban...

2013. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem tudod mióta van a fertőzésed, tehát nem tudod mikortól kéne kiszámolnod hogy együtt voltatok-e vagy sem. A nőgyógyász nem véletlenül nem kérdezi meg h h védekeztetek ezalatt, mert lényegtelen, mindenhogy be kell vennie neki is, hogy ne fertőzzön vissza téged, illetve ha jól tudom egy ideig védettséget is nyújt, legalábbis valamelyik gyógyszer így működik.

Mivel nem kis adagról van szó, hiába csak egy pirula, komoly mellékhatásai lehetnek, amit nem árt ha tud mitől van és akkor még csak fel sem tételeztük hogy allergiás valamire.

Mondd el neki, ha kicsit is tájékozott tudja hogy ettől nem dől össze a világ és kb minden 3. csajnál előfordul életében legalább egyszer.

2013. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
34%

Ezek a válaszok...


Nem értitek,hogy óvszerrel nem tudja elkapni?

Nem értem miért nehéz kilogikázni,hogy miért nem.


Amilyen fertőzése pedig a kérdezőnek van,az egyáltalán nem nagy fertőzés,teljesen átlagos.Az orvos is teljesen átlagos gyógyszert,és gyógyszermennyiséget írt fel neki.

2013. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat! hát nemtudom... az is felmerült bennem az egyik válasz miatt hogy pl ujjazásnál olyan lehetett a keze és nem tudom mondjuk utána magához nyúlt...és így is elkaphatta véletlenül. de nemtudom ugydöntöttem mindenképp befogja venni a gyógyszert bár azt még nemtudom h kezdjek bele..

Az orvosnak viszont mondtam h eddig mindig védekeztünk óvszerrel és mondta h ezentúl is szigorúan óvszerrel védekezzünk h ne legyen gond.

2013. márc. 11. 21:10
 9/12 anonim ***** válasza:
66%

Mivel nem szedsz gyògyszert,mèg jò,hogy mindig kell a gumi :-)


Figyelj,azèrt a valòszìnűsège annak,hogy megujjaz,es utana magahoz nyul es elkapja,az iszonyatosan kicsi.


Rajta pedig nem jelenne meg valoszinuleg a betegseg,csak visszaadhatna neked.


En is adtam a paromnak gyogyszert,es meg a kremmel is kenegetnie kellett magat a peniszen.De mi fogamzasgatlo gyogyszert hasznalunk,es mondjuk mar egyutt vagyunk egy ideje...

Tul sok az aggodas.Ne mond meg h huvelygombad van,mondd azt h van egy kis fertozesed,es kesz.

2013. márc. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Betojás az aki azt írja,hogy óvszernél nem adható át a fertőzést,meg kicsi az esélye,-hát ha steril kesztyűvel újjaz,meg a használt óvszert is azzal veszi le,meg a lepedőt is azonnal kifőzi,-nyilvános wc-n és strandon is el lehet kapni sajnos,ha valakinek csak a kezén van tovább adhatja...
2013. márc. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!