Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdek el fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdek el fogamzásgátló tablettát szedni. Az orvosom a Mistral nevű gyógyszert írta fel nekem. Milyen tapasztalataitok vannak? Ha valaki szedett már ilyet 3 havi tabletta árát meg tudja mondani? (még nem váltottam ki)

Figyelt kérdés
2013. márc. 13. 16:36
 1/9 anonim ***** válasza:

Az esetleges mellékhatások egyénenként változhatnak, úgyhogy abban nem nagyon tudnak neked mások segíteni (ami az egyik embernek jó fogamzásgátló, a másiknak lehet rossz). A körülbelüli ára fent van a neten:

[link]

2013. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Neten rákeresel, ott az ára. A mellékhatások mindenkinél másak. Neten rákeresel, fent van a betegtájékoztató benne a "gyakori", "ritka" meg stb. mellékhatásokkal. Több értelme van azt elolvasni, mint hogy 1-2 ember válaszából ítélni, amiből mellesleg nem is lehet.
2013. márc. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszaitokat :)
2013. márc. 13. 16:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 3 napja szedem,még semmi mellékhatás eddig.Kop-kop-kop. Kivéve azt, hogy a menzeszem 3 nap alatt elmúlt,amit nem is bánok. Alma patikában váltottam ki,majdnem 6900 volt a 3 havi adag.
2013. márc. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Barbi30 válasza:
Sziasztok.én is ezt a fogamzásgátlót szedem most keztem el 10.én igaz nekem van még menszeszem épp de ma voltam orvosnál és azt mondta h ez természetem ha elöször szedem a fogamzásgátlót amugy semmi probléma nincs vele és nekem kb 6900ft volt.
2013. márc. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
sziasztok! én 1 hete szedem, és a menstruációm még mindig tart, erőteljesen, és a hasgörcseim is folyamatosan jelentkeznek :( de elvileg ez természetes az első hónapokban.
2013. márc. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez a 3. gyógyszerem az elmúlt 1 év alatt.2 levéllel szedtem be eddig,végre nem volt közti vérzésem.A mensesem 4-5 napig eltart,de nem nagy mennyiségben.Igaz a vérnyomásom kicsit magasabb,ezért cseréltük le a Dienille-t,ez nem változott,de 140/90 alatt van,így egyelőre nem hagyom abba. Nekem ez vált be a legjobban.
2013. ápr. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja,a havi adag 2700 ft,én így szoktam kiíratni,nehogy a nyakamon maradjon,ha gond lenne vele,pedig jobban megérné a 3 havi,ahogy látom..
2013. ápr. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én az első hónapban voltam eléggé fejfájós, ill. a melleim voltak érzékenyek
2014. dec. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!