Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes? Mitöl vérzek?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes? Mitöl vérzek? Segitenétek légyszi?!

Figyelt kérdés

egy pàr oràja voltunk együtt a baràtommal és nagyon fàj a hasam 21-én jött meg utoljàra és 7napja fàjt egy kicsit a hasam mint amikor peteérésem van ugyhogy normàlisan most is 21-én kéne megjönnie, ez volt az elsö alkalom ugyhogy véreztem egy kicsit de csak halvàny volt a szine most amikor kimentem wc-re akkor volt egy kis folt a betéten mint amikor megjön (persze védekeztünk) de nem tudom hogy most mitöl fàj a hasam

légyszi olyan irjon aki tud rendes vàlaszt irni!

elöre is köszönöm a segitséget



2013. márc. 14. 17:38
 1/4 anonim ***** válasza:
most voltál először együtt a barátoddal? lehet hogy csak a szűzhártyát szakította át, és az vérzik olyan nagyon...
2013. márc. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt ő is tudta -.-"
2013. márc. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl nagy volt számodra a mérete. Nekem is van, hogy bizonyos pózokban nem esik jól, sőt, kifejezetten fáj a szex, illetve a hasam, mert annyira mélyre hatol a párom...
2013. márc. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
de ez màr több oràja volt amikor csinàltuk akkor nem a hasam fàjt és utàna egy oràval màr semmit nem éreztem most viszont kb olyan màsfél 2 oràja nagyon fàj a hasam ùgy mint amikor meg szokott jönni és még mindig vérzek (ozta hogy együtt voltunk) de dem tudom hogy most azért fàj a hasam mert megjött (?)
2013. márc. 14. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!