Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Gumit lehet patikában is...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumit lehet patikában is venni? És milyeneket? Ha eladó kérdezi nekem mien méret kell? 23 cm farkam van!

Figyelt kérdés

19 éves srác vok, barátommal mostanság akarok majd sexelni és jó lenne ha lenne kéznél óvszer betegségek véget.. ://


Patikában nem cink óvszert venni? Azért ott akarok mert szerintem biztonságosabb mint sparban vagy ilyen nagyáruházakban, meg ott mégcikisebb ilyet vennem!


2013. márc. 18. 22:39
 1/10 anonim ***** válasza:
nem cinkesebb mint a sparban vagy ilyen nagyáruházakban.....ugyanazokat amiket a pl a sparban is.....
2013. márc. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
jolértem hogy srác vagy és a barátoddal akarsz kettyinteni? Szerintem áruházban diszkrétebben tudz gumit venni,csak berakod a kosárba a pénztárnál meg kifizeted,nem fognak kiröhögni,de mondjuk a patikában sem.Viszont a gyógyszertárban inkább ciki ilyet venni,ha állnak mögötted 5en,és mindenki hallja amit mondasz.Vagy leirod egy darab papirra,hogy mit akarsz és odaadod a patikusnak.
2013. márc. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes válaszokat, az értelmetleneket is jó tudni h. irigyek rám az emberek;) Viszont még mindig nemtom h. most miylen kell 23 cm-es farokra, vékony vagy vastag gumi?? mert most kinéztema lifestyle ribbed az bordázott, ebből hány variáció van tehát hány méret? És mennyibe kerül egy 3 db-os ribbed a patikában kb?


Tapasztalatok róla?

2013. márc. 18. 22:52
 4/10 A kérdező kommentje:
viszont van ultra safe is spermicides, tehát megölia spermákat a rajta lévő anyag..
2013. márc. 18. 22:54
 5/10 anonim ***** válasza:
google-n mindent megtalálsz, és senki sem fog irigykedni rád
2013. márc. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Vegyél Durex Comfort XL-t az nagyob, meg van a Secura XXL, az vastagságban és hosszban is nagyobb mint a többi.
2013. márc. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Már most közlöm, hogy patikában valószínüleg nem kapsz a méretedben. Ott Masculan van, meg ilyen szarságok. Azok is jók...

...annak akire felmegy, rám nagyon kicsi.

2013. márc. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a kis kukimon lötyög a masculan
2013. márc. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
A spermicides bohóckodás helyett inkább extra safe -et vegyél, vagy vannak szex shop-ban kapható, vastag gumik. Direkt anális közösüléshez javasoltak. Kb 30%-kal vastagabbak mint az átlag gumik, és az ultravékonyakhoz képest pedig 2 szer olyan vastag anyagból vannak.
2013. márc. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
86%
Érdeklődnék, hogy mire kellene, hogy spermicides legyen a gumi, mivel nem valószínű, hogy a barátod teherbe esne tőled :D
2013. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!