Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A menstruációm első napján...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A menstruációm első napján veszem be a fogamzásgátlót, akkor a vérzés ugye végig fog tartani? Vagy rövidebb lesz? És akkor nem lesz egészen 28 napos a ciklus, mert amint vége a 21 tablettának meg fog jönni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 21:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Rövidebb lesz a ciklusod, de lehet első alkalommal még nem. Nekem 2. hónaptól kezdve röidebb lett 2 nappal is, és nem görcsölök azóta. Ha bevetted az utolsó szemet, nem biztos h megjön azonnal. Nekem 3 napra rá szokott, de van akinek 4-5.
2009. szept. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A vérzésed a tablettától rövidebb és sokkal enyhébb is lesz, de a ciklusod elvileg be fog állni pont 28 naposra.
2009. szept. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem 26 napos. Beveszem a 21.et szerdán, hétfőn jön meg (21+5=26) és csüt. kezdem el szedni az újabb levelet. L/22
2009. szept. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Utolsónak: tabletta mellett mindenkinek 28 napos, hisz 21 napig szeded, 7 napig nem! Mi ez ha nem 28 nap?

Ne onnan számolj, hogy mikortól kezded el szedni, hanem amikor megjön. Tehát neked hétfőn jön meg 1. nap, kedd 2. nap, szerda 3. nap, és csütörtökön már kezded szedni a 21 szemet, tehát az összesen 3+21=24, de mikor elfogy még 4 nap mire megjön (szerdán hagyod abba, akkor cs+p+szo+vas)!Érted?

2009. szept. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!