Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Először vagyok ilyen helyzetbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először vagyok ilyen helyzetbe, lehetséges hogy terhes vagyok?! Február elején amikor együtt voltunk a párommal óvszerrel védekeztünk, abban a hóban meg is jött a havim.

Figyelt kérdés
Most is meg kellett volna jönnie, de még mindíg nem jött,4 napja késik. Volt olyan hogy sokat fájt a fejem, hányingerem is volt, kicsit fel is puffadt a hasam, de semmi jelét nem érzem a menzesznek. Mit tegyek most? Más bajom lehet?

2013. márc. 22. 20:11
 1/10 anonim ***** válasza:
ha volt óvszer, akkor no para. nekem is késett már 4 napot.
2013. márc. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem vagy terhes, de ha rastresszelsz akkor meg tobbet fog kesni..nyugi:)
2013. márc. 22. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nekem is most 4 napot késett,a 4-5nap közötti éjszakán nem aludtam semmit,mi is óvszerre védekeztünk.. reggel már annyira kétségbe voltam esve,hogy folytak a könnyeim,az
2013. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,véletlen elküldte...szóval végül megjött még az nap reggel :) csak ne stresszelj rá!
2013. márc. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:)
2013. márc. 23. 06:15
 6/10 A kérdező kommentje:
nos még mindíg nem jött meg,kicsit görcsölök néha de semmi változás...
2013. márc. 24. 12:35
 7/10 anonim válasza:
Pontosan ugyan ez van most velem is. 21-én kellett hogy megjöjjön, de semmi. Csináltam 2 tesztet is ami negatív lett, de semmi jele még a menstruációnak :/
2013. márc. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az utólsónak üzenem:még mindíg semmi változás:/ nekem is negatív lett az egyik tesztem...pedig jelei meg vannak rá..
2013. márc. 26. 10:53
 9/10 anonim válasza:
nálam sincs semmi változás...nekem nem igazán vannak jelei...fáj a hasam, de nem görcsöl....nem tudom mi lehet a gond :/
2013. márc. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
a havira nekem sincs jel..
2013. márc. 26. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!