Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetséges e, hogy terhes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetséges e, hogy terhes vagyok, ha 2 fogamzásgátló tablettát elfelejtettem bevenni egymást követő napokon? És az első elfelejtett napon együtt voltunk a párommal?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy.Ha mégis kimaradna a menses,se menj orvoshoz ,nem para.itt a Gyakori Kérdéseken úgy is jobban tudjuk vizsgálat ,vizit nélkül,hogy terhes vagy-e vagy nem.
2010. máj. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igen, lehetsz.

Ha már egy szemet kihagyznk akkor is parázhat az ember,ha ugye 12 óra eltelt és akkor már nem kell bevenni...de te a másik napon se vetted be az adott napit és gondolom h nem védekeztetek, úgyhogy lehetsz!Ez nem olyan h x ideje szeded és kihagyhatsz 2-t 3-mat és úgyse lesz baj..

2010. máj. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Osztom a 20:22-es véleményét és valamilyen szinten az első véleményét is.Tényleg van min izgulnod,mert mindegy mióta szeded,akár évek óta,ha csak egy szemet kihagysz megvan a lehetősége,hogy teherbe ess.Az elsőnek pedig abban van igaza,hogy mi 100%-ban megnyugtatni nem tudunk,csak az esélyeket latolgatni,de sokkal hasznosabb számodra egy teszt és egy doki.
2010. máj. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi válaszotokat, én is hasonlóak vélekedek erről csak szerettem volna mások véleményét is megtudni ezzel kapcsolatban.

Nagy baj nem lenne ha terhes lennék, mert már tervezzük a babát.

Megvárom, hogy megjön e a menszeszem ha nem irány a doki.

2010. máj. 2. 20:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!