Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi az esélye annak hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye annak hogy teherbe esek ha helyesen használom az óvszert és mellette vmilyen helyi hatású fogamzásgátlót is használok?

Figyelt kérdés
Le szeretnék feküdni a barátommal viszont bennem van hogy véletlen elszakad az óvszer vagy valami.Pl ha nem szakad el nem csúszik le akkor más módon lehetek e terhes ha még mellette használtam helyihatású krémet vagy kúpot?Egyébként melyik a jobb a krém vagy a kúp?
2008. jún. 10. 21:26
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
2008. jún. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Asszem, ezt nevezik túlbiztosításnak.


Ha még utána ki is mosakodsz, és ráadásul épp peteérésed sincs, az esély alulról közelíti a nullát.


ihv

2008. jún. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Soha ne mondjátok, hogy soha. Ismerősömnek úgy született a nővére, hogy az anyjuk fogamzásgátlót szedett, rendesen, semmit nem hibázott. Teherbeesett, abortusz(!!!), s megszületett az egészséges gyerek.
2008. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jó, de itt több, önmagában is hatásos dolog van egyszerre. De igazad van, semmi sem lehetetlen.


ihv

2008. jún. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Értem, és igaz, de ezek is hatásosak voltak. Csak mégsem jó, ha az ember teljesen biztonságban érzi magát, mert akkor lankadhat a figyelme.

Jobb tudni, hogy kockázat mindig van. De kevesebb annál, mint, hogy holnap elütnek egy Mercedesszel.

2008. jún. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat akkor végülis kb 0% hogy teherbeeshetek...igy már kicsit jobban érzem magam:)köszi
2008. jún. 10. 22:25
 7/10 anonim ***** válasza:
Pontosan... szinte 0% hogy terhes leszel
2008. jún. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen tutira akarsz menni, akkor használd mindkettőt! :) Így tényleg nem lesz gond... Szerintem a krém verziót válaszd.;)
2008. jún. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
azért mindig megvan rá az a 1 % esély hogy teherbe essen valaki még ilyen védekezés ellenére is.
2009. febr. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nos hogy döntöttél kedves kérdező?

Ugyanis én is éppen ebben a dilemmában vagyok, és kíváncsi lennék, hogy Te hogy döntöttél, és hogy bevált-e.


Köszönöm előre is a válszt :)

2010. júl. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!