Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hülyeség lenne?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

3 hónapja kezdtem el szedni a Yasminelle fogamzásgátlót. Nincs vele semmi baj, tökéletesen véd, amikor megjön már alig érzem miatta (előtte baromira fájt), szóval tényleg nagyon jó. De azt reméltem, hogy a fogamzásgátlótól talán majd megnő a mellem, elég kicsi, szóval örültem volna neki. Viszont ettől a gyógyszertől nem híztam, de a mellem se nőtt.


Most megyek áprilisban új adagot felíratni, ha kérnék erősebb tablettát az hülyeség lenne? Igazából csak a mellem miatt kérnék, mert egyébként teljesen jó a mostani.



2013. márc. 24. 23:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen hülyeség lenne! Lehet az erősebb tönkre vágja szépen a szerveidet! Inkább fogadd el magad olyannak,amilyen vagy!
2013. márc. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
figyelj szerintem ne kerj masikat ha ez bevalt. ritka hogy valakinek ilyen jo legyen amit felirnak. pl. ismeroseim kozul volt aki korosan elhizott tole..volt aki folyton remegett...volt akinek depressziot okozott. szoval szerintem ne irass masikat...legalabbis en a te helyedbe nem tennem csak azert hogy a melleim nagyobbak legyenek a parod is biztos szeret ugy ahogy vagy ! :)
2013. márc. 24. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hólyeség lenne. A legtöbb nő se nem hizik a gyógyszertől se nem nő a melle. Baj lenne ha igy lenne. Akiknél történik ilyen változás az általában pont azt jelenti hogy nem a megfelelő gyógyszert szedik avgy nem reagál rá megfelelően a hormonháztartás. Szóval örülj neki hogy bevált ez a gyógyszer. A fogamzásgátló, nem mell növesztő szer.
2013. márc. 25. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a fogamzásgátlótóli mellnövekedést nem úgy kell elképzelni, hogy pikk-pakk nő egy-két kosárnyit


többnyire csak arról van szó, hogy megduzzad, feszül, peckesebben áll... kb. olyan, mint menstruáció előtt


és ez a hatás NEM maradandó

amint leteszed, el is múlik


Akik állítják, hogy nőtt a mellük a tablettától, azok nagyon erős hormontartalmút szedtek (ami nem igazán egészséges)

vagy csak azt hitték, hogy a tablettától nőtt, közben pedig egyébként is nőtt volna az adott idő alatt (elsődlegesen kb. 21 éves korig nő, de azután is változhat/nőhet egészen a sírig).

2013. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ne kérj másikat!


De ne is reménykedj nagyon! Én közel 10 évig szedtem fogamzásgátlót. Végig azt mondtam, hogy nem híztam egy dekát sem. És nem is nőtt semmim.


De most hogy egy éve abbahagytam kiderült, hogy igenis volt rajtam 3-4 kiló, és az többségében a melleimen...


Szóval hízol majd egy kicsit, igen, valamennyire megnőnek a melleid, de olyan minimálisan, hogy nem fogod igazán észrevenni a különbséget, max akkor mikor abbahagyod...

Legalábbis nekem így volt... Persze ez nem szentírás, mindenkire máshogy hat...

2013. márc. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!