Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátlót szedek már egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátlót szedek már egy jó ideje. Most egy héttel menstruáció előtt 2 héttel már van ilyen fura barnás folyás. Pedig előtte szokott lenni pár nappal nem két héttel. Miért van ez? Menjek vele orvoshoz vagy ne?

Figyelt kérdés
2013. márc. 26. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen jobb lenne ha elmennél dokihoz,mert valószínű új gyógyszert fog írni,velem is volt ilyen :)
2013. márc. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Köztes vérzés, a gyógyszer első hónapjaiban lehet ilyen tünet, de nekem is évek múlva jelentkezett csak (szülés utáni gyógyszerszedéskor pár hónap után) és azóta próbálgatom az új gyógyszereket (természetesen orvos közreműködésével), amitől nincs semmi tünetem... eddig nem találtuk meg a megfelelőt, pedig már a harmadiknál tartok... az eredetit nem beleszámítva :(

Szerintem is keresd fel az orvosod, hogy kizárhassa az egyéb problémát és valószínűleg új gyógyszer fogsz kapni.

2013. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz, de addig is mindenképpen használj kiegészítő védekezést, mert a pecsételés jelezheti a gyógyszer hatásának gyengülését és akár peteérést is.
2013. márc. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!