Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen mellékhatásai lehetnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mellékhatásai lehetnek az 5 éve szedett Tri-Regol tabletta abbahagyásának?

Figyelt kérdés
5 éve szedem a Tri-Regol fogamzásgátló gyógyszert és most úgy döntöötünk nem tömöm magam már hormontartalmú tablettákkal!Abba szeretném hagyni a következő hónap elejétől de nem tudom mire számíthatok? Milyen mellékhatásai lehetnek az 5 éves gyógyszer abbahagyásának oka miatt? SEGÍTSETEK!!!
2007. szept. 13. 19:08
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Ember válogatja..kinek hogy!
2007. szept. 13. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én 3 évig szedtem a tri regolt nekem voltak mellékhatásai pl: hányás álamtlanság, émelygés, fejfájás, de szervezetre válogatja lehet neked semmi bajod nem lesz tőle.

2007. szept. 14. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én éppen így jártam. 5 évig szedtem, tavaly novemberben hagytam abba. Egészen márciusig megmaradtak a 28 napos ciklusaim, azóta 35-40 naposak (feltételezem, hogy akkorra ürült ki a szervezetemből teljesen). Tehát soha nem tudom biztosan, hogy mikorra várhatom a következő menstruációmat... Ja, kb. 2 hónapja csupa pattanás az állkapocs-csontom és az állam környéke... :( De azért az legalább jó hír, hogy nekem olyen tüneteim nem voltak, mint az előbbi válaszolónak. Természetesen mindenkire máshogyan hat a gyógyszer abbahagyása is, éppen úgy, mint a szedése! :)
2007. szept. 14. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 évig szedtem fogamzásgátlót, fél éve hagytam abba. Nekem a ciklusom kb. 33-38 naposak, az bőröm pattnásos lett, pedig azelőtt száraz bőrű voltam, a hajam nagyon zsíros lett, valamint pár kiló fel is ment rám azóta, pedig hízásra hajlamos sem vagyok. Szerintem ha nem terveztek babát, gondold meg, hogy fel vagy e készülve a tünetekre.
2007. szept. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt is embere válogatja mert én 10 évig szedtem és amikor abbahagytam semmiféle mellékhatást nem éreztem
2007. szept. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szia! Én 6 év után hagytam abba a tri-regol szedését, most kb. 3 hete. Nálam jelenkezett mellék hatás, ha ezt annak lehet nevezni.Azóta állandóan szeretkezi akarok a párommal, és hihetetlenül érzékeny lett a mellem,ami nagyon jó érzés. Remélem ez így marad, és más komoly mellékhatás nem jelentkezik. Hamarosan egy másik gyógyszert kezdek el szedni a lindynette tablettát.Ha esetleg másnál is jelentkeztek hasonló mellékhatások, örülnék ha megosztaná itt.
2008. júl. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szia!Én 2 évig szedtema tri regolt és miután abba hagytam nem jött meg 3 hónapig.kiderült h a gyógyszer mellékhatásaként petefészek cisztám lett amit sikerült gyógyszeres kezeléssel "megszüntetni" és felszívódott.aztán szimte normálisan megjött de az abba hagyás után fél évvel rendszartelen lett a mentruációm.40 sőtt 50naponta jön meg mellette hányinger szédülés rossz közérzet mell és hasfájás.most készülök megint orvoshoz bár a teszt negatív lett de szeretném kideríteni nincs- e megint valami más baj.Én senkinek nem ajánlom mert 10kg-ot híztam tőle.
2008. nov. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!