Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A régi emberek hogyan oldották...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A régi emberek hogyan oldották meg? ----->

Figyelt kérdés
szóval mikor nem volt gumi akkor mivel védekeztek

2013. márc. 30. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Akkoriban még nem voltak elterjedve a nemi betegséges de szerintem akkor még nem is voltak tehát nem kellet gumi.
2013. márc. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a nemi betegségek miatt kellett gumi, -.-"" és voltak.


Egyébként pedig az volt óvszer, kecskehólyagból készült.

2013. márc. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
94%
állati beleket húztak a cerkára
2013. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Pietrosol válasza:
100%

Szia!


Ha jól tudom a férfiak melegvizes palackot raktak a heréjükhöz.

2013. márc. 30. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

allati belek. már kr.e is hasznaltak.

meg pl a dedszuleim nagyon vallasosak voltak, azt mondta csak gyermeknemzes celjabol voltak úgy .

2013. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Megszakítással védekeztek. A nők pedig azonnal felkeltek és ecetes vízzel irrigáltak. Legalábbis a műveltebb réteg.

Nagyanyámék mindig azt mondták, hogy csak a lusta asszonynak van sok gyereke. Erre utaltak.

2013. márc. 30. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nem voltak elterjedve a nemi betegségek???? dehogynem.. nagyon is el voltak terjedve, már Verline meg Baudlaire korában is, azt hiszem Baudlaire vmi nemi betegségbe is halt bele, vérbajba, ha jól emlékszek.. brrrrr.... egyébként meg naptármódszerrel meg megszakitással. kúpok akkoriban is voltak, sőt a pesszárium is elég régi találmány, valamint a gumit már az ókorban is használták..... csak állati bélből készült.
2013. márc. 30. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
meg nem is dugtak talán ennyit
2013. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, miért ne dugtak volna?:D
2013. márc. 30. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megszakítás,vagy anál,vagy ilyenek.De hallottam olyanról,hogy valamit rá húztak,valami állati belsőséget,nem tudom már mit.
2013. márc. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!