Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért vérzik az orrom ha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vérzik az orrom ha nem szedek fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Amikor nem szedtem vérzett az orrom, 16 évesen kezdtem szedni, az orrvérzés abbamaradt, volt 1 év amikor nem szedtem vérzett az orrom, most 5 éve szedem de megint kéne 1 év szünet, de félek tőle mert akk van h naponta vérzik az orrom és elég erősen....

2013. ápr. 1. 11:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Sok a kokó.
2013. ápr. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez véletlen is lehet

elmész fül-orr-gégészhez, az eret el is lehet nyomni ill ki is lehet égetni N

2013. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mérj egy vérnyomást

valamiért kiszárad az orrod

2013. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen a vérnyomásom van h magas de gondolom jo hatással van rá a gyogyszer mert ha szedem akk nem vérzik, kenegetni is szoktam mentolos krémmel belül, hogy ne száradjon ki... az ér el lett égetve de nem ér semmit...
2013. ápr. 1. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!