Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehet a barátnőm?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Garenjózsi kérdése:

Terhes lehet a barátnőm? Konkrétan ilyet nem találtam, légyszives olvassátok el!

Figyelt kérdés
A barátnőmmel ma (csütörtökön) lefeküdtünk. Benne élveztem el, a legutolsó tablettát tegnap vette be (szerdán) és holnapra várja a menstruációját. 2 hónapja szedi a fogamzásgátlót. Lehet gáz?
2013. ápr. 4. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
nem
2013. ápr. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Ha minden tablettát bevette a két hónap alatt akkor nem lehet gond!!!
2013. ápr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Uhh. olvasgattam már ezelőtt, de gondoltam megkérdezem konkrétan. Nagy kő esett le a szívemről. Tudom, hogy a tabik hatása még benne van a szervezetében, de mégis aggódom/tam kicsit. :)
2013. ápr. 4. 21:19
 4/8 anonim válasza:
A tabletta folyamatos szedése mellett védett a 7 szünet napon is nem csak a 21 tablettás napon.Második voltam.
2013. ápr. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nyugodtan alszom! :')
2013. ápr. 4. 21:30
 6/8 anonim ***** válasza:

Még lehet terhes.

Például, ha elfelejti bevenni a következő levél első tablettáját. Ugyanis ha nem veszi be, akkor a szünetben nem védett.

2013. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utlsó: De nem ettől az együttléttől az tuti.
2013. ápr. 4. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó: de igen.
2013. ápr. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!