Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A véleményetekre vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A véleményetekre vagyok kíváncsi olvassátok el légyszives a lentebb irtakat, mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
Van egy lány,19 éves és állandóan röhög bármit mondok, becézget, pedig mondom neki, hogy ne röhögj és ne becézgess, és mindent kihasznál, hogy rosszindulatú és számomra megalázó megjegyzéseket tesz rám. PL. tudja hogy szűz vagyok és mindig felhozza ezt, és hogy neked soha nem lesz nőd, meg ronda vagy. És van amikor ekkor is röhög. Szerintetek ez mit jelent?
2011. nov. 22. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én két dologra gondolok, vagy annyira komolytalan még így 19 évesen is, vagy tetszel neki.
2011. nov. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
...vagy csak kéne adnod neki egy sztereó duplapofont.
2011. nov. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vagy keféld meg és mond h "bebe dehogyneeeeem"
2011. nov. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy egy tapló. Ne foglalkozz vele. Ha továbbra is bunkózik akkor legyél Te is vele tapló, bunkó.
2011. nov. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Bocsánat, kedves negyedik válaszoló, de szerintem nagyon nincs igazad.

A bunkó női megfelelői másként viselkednek. A kérdező által leírt viselkedés nem bunkóság. Foglalkozik veled, ergo nem vagy közömbös a számára. Ha bunkó lenne, hozzád se szólna, le se sz*rna.

Persze ez nem garancia rá, hogy van esélyed nála, de semmiképpen sem érdemes hagyni. Lehet hogy határozottan tetszel neki, és ezeket viccnek szánja, lehet hogy kicsit tetszel neki, de nem tudja mit akar. De mint mondtam, foglalkozik veled, nem közömbös.

2011. nov. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!