Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jön meg, ha szerintü...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jön meg, ha szerintünk minden rendben volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Már 5 napja késik a menstruációm. Tudom, hogy a női szervezet nem egy gépezet, hogy mindig pontosan jöjjön meg, de azért aggódom, mert a barátommal rendszeresen élünk szexuális életet. Furcsállom is a dolgot, mert minden alkalommal óvszerrel (Lifestyles) védekeztünk. Időben felhelyeztük, közben is ellenőriztük, sőt még utána is bele szokott fújni a párom, hogy nem lyukadt/szakadt-e ki. A menszi előtti szokásos mellfájás megvan, de ezenkívül semmi. Szerintetek mi áll a késés hátterében?
2013. ápr. 9. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
akkor meg? mi lenne a baj? nekem is szokott késni..
2013. ápr. 9. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak késik...
2013. ápr. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
miért kell szerencsétlennek ...ozni mint egy idiotának? csak aggódik
2013. ápr. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ugyan, hagyd. Már megszoktam, hogy ide főként idegbeteg emberek járnak válaszolgatni. Pedig ennek az oldalnak az lenne a lényege, hogy segítsünk a másikon. Na, mindegy is... :)
2013. ápr. 9. 18:11
 5/15 anonim ***** válasza:
Ha egy hét múlva nem jön meg, akkor előszőr teszt, aztán doki... Ne idegeskedj, mert az sem segít a dolgon. A stressz, idegeskedés miatt is lehet ez. Nálam kb 2-3 havonta ez van.
2013. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem volt stresszesebb ez a hónapod? Attól is késhet. Vagy csinálj egy tesztet, hogy megnyugodj.
2013. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem mindig kb. 10-12 napot késik tehát szerintem is késik 13L
2013. ápr. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
De, sajnos nagyon stresszes... Sokat idegeskedtem, sírtam a hónapban. De talán veszek egy forró, nyugtató fürdőt, hátha segít rajtam! Köszönöm nektek! :)
2013. ápr. 9. 18:19
 9/15 anonim ***** válasza:

7-es!


Ha MINDIG kb. 10-12 napot késik, akkor NEKED EGYÁLTALÁN NEM késik. A saját átlagos ciklushoz kell viszonyítani, nem a tankönyvihez!

--

Bármitől késhet. Front, stressz, betegség...

Csinálj egy tesztet azért!


Nekem rendszeresen az van, hogy mindig aznap jön meg, amikor végre rászánom magam a tesztre (védekezünk egyébként rendesen). :)

2013. ápr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem meg megvárja még megcsinálom a tesztet. :D
2013. ápr. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!