Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » HA megszakitásosan védekeztek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

HA megszakitásosan védekeztek, a barátotok megmossa utána a péniszét? Vagy csak megtörli és ugyanugy szexeltek tovább késöbb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 22. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%

Mi nem vagyunk ilyen hülyék, hogy megszakitásosan védekezzünk... de ti csak csináljátok. Attól hogy megtörli, attól még maradnak benne életképes spermiumok, úgyhogy sok eszetek van, a tűzzel játszotok!

Fel sem tudom fogni, hogy miért jó pont akkor kézimunkázni, amikor közel az orgazmus!

Én tabit szedek, és csodás ha a párom bennem megy el!

L/22

2009. szept. 22. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

a megszakitás az nem védekezési forma,ugyanugy lehetsz terhes

de minek is leirni,mindennap megkérdezik 10en...

2009. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
már a mondat első felénél megbukott a kérdés és onnantól nincs is értelme, mert a tiszta pénisz előváladékában is lehet spermium dögivel. ép eszű ember nem "védekezik" így...
2009. szept. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
HA megszakításosan védekeznék akkor nem csodálkoznék rajta hogyha terhes leszek, de persze mindenki maga dönti el hogy jó e neki minden ciklusnál számolgatni a napokat és rettegni ha késik. Ez nem védekezési forma de már az előttem írók is hiába magyarázták... Ennyire felelőtlennek lenni nem értem hogyan lehet. Én nem szedhettem gyógyszert mert nagyon felborította a hormonháztartásom és a párom sem akarta hogy mérgezzem magam és képes volt felvenni azt a fránya óvszert. Ja de bocs az kényelmetlen... Sokkal kényelmesebb abortuszra küldeni a csajt...
2009. szept. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
tökmindegy igazából. már eleve az előnedvben is vannak spermiumok, úgyhogy annyira mindegy h megtörli e utána, vagy sem, ígyisúgyis kaptál már spermiumot az első "szexnél" (márha ezt szexnek lehet nevezni, hogy csak megtömköd párszor, aztán meg kihúzza)
2009. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Ehh..nem is azt kérdezte lehetek-e terhes. Egyébként akárki akármit mond, a megszakítás is védekezés, csak magasabb a rizikófaktora, ezért ajánljuk összeszokott pároknak. Alkalmi vagy futó kapcsolat esetében nem alkalmas, de akik már X ideje együtt vannak és pl. trombózisveszély miatt nem szedhetnek tablettát azok használjanak óvszert vagy krémeket szex előtt? Nyilván mindenkinek a saját felelőssége, hogy hogyan védekezik. A kérdezőnek pedig a válasz,hogy ajánlatosabb a mosakodást alkalmazni, bár a törlés is azért elég rendesen csökkenti az esélyeket, de mindenképpen biztonságosabb és higiénikusabb megoldás is.
2009. szept. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ az utolso válaszolónak.Amugy még szüz vagyok.Hát röhejes hogy máris letámadjátok az embert pedig nem is volt szó arrol hogy igy szexeltem volna.
2009. szept. 22. 20:05
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Pharmatex termékekkel kiegészítheted ha ezzel a védekezési módszerrel szeretnéd folytatni.És minden formája jobb a védekezésnek annál mintha valaki egyáltalán nem alkalmazna semmilyen módszert(rem érthető mire gondolok.)

A másik meg szerintem nem kell itt senkit lehülyézni,nem köteles senki válaszolni.Lehet lepontozni,de tisztességesen is lehet válaszolni a kérdésre.

2009. szept. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%
Teljesen igaza van az utolsó válaszadónak, senkinek sem kötelező válaszolni. Akinek elege van az ilyen kérdésekből az ne is nézzen rá és kész, aki pedig tud normális választ adni, az adjon. Üdv: Utolsó előtti :)
2009. szept. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
51%
SAJNOS VANNAK EZEN AZ OLDALON BUNKOBBNÁL BUNKOBB EMEBEREK:S
2010. jan. 5. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!