Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Dienille fogamzásgátlóról mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dienille fogamzásgátlóról mi a véleményetek? Mennyire bizonyult hatásosnak?

Figyelt kérdés

Mivel hirsutismusom van, az endokrinológusom a cypromix fogamzásgátlót javasolta számomra, mivel nem fogamzásgátlás céljából szedném, hanem a betegségem kezelésére.

A minap voltam nőgyógyásznál és fel szerettem volna íratni és elkezdeni szedni, de az orvos azt mondta, h ez hasonló a Diane-hoz, amitől 4-en meghaltak Franciaországban, ezért nem javasolja, hanem ehelyett próbáljam meg a Dienille-t.

A gyógyszer tájékoztatójában viszont az áll, h olyan nőknél alkalmazandó, akik közepesen súlyos pattanásoktól szenvednek, mert a túlzottan aknés bőr az androgén nevű ffi nemi hormon túlzott mennyiségével függ össze.


Na most 1.: Aliig vannak pattanásaim, 2.: A hormonvizsgálat lelete szerint teljesen normálisak az értékeim, és 3.: Egy mondat nincsen arról, h bármilyen formában gátolná a szőrnövekedést. Az orvos ennek ellenére azt mondta, h próbáljam ki, és ha beválik, akkor majd még ír fel-fel is írt egy havit receptre.

Mennyi az esélye, h hatásos lesz? Még soha nem szedtem hormontartalmú készítményeket, és ebben se vagyok biztos, h használna bármit is. Tapasztalat, tanács?



2013. ápr. 10. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki.Ártani biztosan nem fog,maximum a hatását nem fejti ki olyan szinten.:)Egyébként ez a gyógyszer nem a szőrnövekedést gátolja hanem mivel visszaszorítja azokat a bizonyos férfi hormonokat az erős ,"férfias" szőrszálak gyengébbé alakulnak,a női hormonok állnak majd túlsúlyba a férfival ellentétben.Így a bőröd szép lesz,teljesen kinőiesedsz majd tőle:)23l
2013. máj. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Pont ugyanezt mondta az én nőgyógyászom is. Én is kifejezetten Cypromixet szerettem volna felíratni... 3 hónapja szedem a Dienille-t, de lényeges változást még nem látok. Annyi, hogy az arcom nagyon szép lett. (Nekem sok mitesszerem volt.)
2013. máj. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!