Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 napig előtte és utána...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 napig előtte és utána védekezés nélkül?

Figyelt kérdés

Azt szeretném tudni, úgy hallottam hogy Menstruáció előtt 2 napig és miután véget ért 2 napig biztonságos a szex védekezés nélkül is.

Mit tudtok erről? Igaz ez?

Egy olyan mesélte akinek "az elmúlt 20 évben" ez elvileg bevált.


2013. ápr. 13. 18:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Még mindig nem igaz. Csak az esély kisebb, de nem nulla.

Ha olyan mázlija van a lánynak, akkor még a menstruációja ALATT is teherbe eshet.

2013. ápr. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bárikor thereb elhet esni, csak van amikro nagyobb rá az esély van amikor kevesebb. Eleve orgazmus is válthat ki spontán extra peteérést. Én nem egy nőt ismerek aki menzesz alatt lett terhes pedig mint tudjuk az elg abszurd és mégis gyakran előforul. ha nagyon nincs itt az ideje még a babának ne kockáztassatok.
2013. ápr. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem 2 nappal utána sikerült.Mondjuk mi akartuk és ikrek lettek:)
2013. máj. 6. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor nem értem hogy lehet, de akivel én beszéltem az azt mondta neki az elmúlt 30 évben bejött ez a módszer, több gyereke van, de egyik sem ekkor fogant, pedig mint mondtam rég használja ezt a megoldást.
2013. máj. 6. 12:26
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nem számít védekezésnek ez olyan mint hogy ki szállsz előbb...Biológia amúgy minden minden nőnek akkor van épp peteérése....
2013. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

az előbb még 20 év volt...


Egyébként pedig a magyarázat: mákja volt!


Nyilván kifogott egy olyan nőt, akinek annyira pontos (és kellően hosszú!) a ciklusa, hogy órát lehetne igazítani hozzá és még spontán peteérés sem jellemző nála (=vagy csak sosincs orgazmusa...).

Ritka, mint a fehér holló...


Rövidebb ciklussal vagy egy kicsit is szabálytalanabbal nem működött volna...

illetve szabályossal is jó nagy vakmerőség és mák kell hozzá, mivel nincs garancia arra, hogy akinek szabályos, annak az is marad, míg világ a világ.

2013. máj. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!