Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha egy tabit hagytam ki és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tabit hagytam ki és aznap védekezés nélkül szexeltünk, de rögtön utána, mikor rájöttem, be is vettem, szóval így ugye nem lehet baj?

Figyelt kérdés
Lehet már volt ilyen kérdés, és légyszi normális válaszokat kérnék, ez most fontos. :/ (Trollkodni majd legközelebb! :D)
2012. jan. 4. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha eztán is rendesen szeded a tablettát,akkor nem lesz baj :)
2012. jan. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egész biztosan volt a tabletta dobozában betegtájékoztató, abban tuti leírják, hogy a te gyógyszered esetében mikor vagy biztonságban (gyógyszerenként változhat).
2012. jan. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha 12 órán belül pótoltad, akkor nem lesz baj. Mikor vetted be az előzőt és mikor a mostanit?
2012. jan. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
az előzőt kedd reggel, a másikat pedig tegnap úgy 5-6 körül. a tájékoztatóban sajnos nem volt szó róla de köszi mindenkinek a választ! :)
2012. jan. 5. 07:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Ciánkapszulát kellene bevenned.
2012. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!