Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nuvaring mellett lehet tampont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nuvaring mellett lehet tampont használni?

Figyelt kérdés
Nem zavaró a kettő együtt? Illetve minden tapasztalat érdekel, mert most próbálnám először. Tényleg sokaknak beválik? Én a Mirena spirálon gondolkoztam, a helyett ajánlotta a dokim inkább a hüvelygyűrűt.
2013. ápr. 15. 23:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Mikor megjön akkor elvileg nem használod a gyűrűt :)

De ha mégis,akkor lehet.És ha netalán kijönne vele,visszateszed és kész ennyi.

2013. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen, de az első használatkor a menstruáció 1. napján kell felhelyezni. Később pedig remélem nem tart majd 5 napnál tovább a vérzés, mert most védekezés nélkül egy hétig is.:( De akkor a lényeg, hogy kárt nem okoz a tampon az eszközben, max kijöhet vele együtt? Vagy lehet, hogy ezt az egy alkalmat be kell vállaljam csak betéttel, csakhogy erős a vérzés, brr...
2013. ápr. 16. 14:36
 3/8 anonim ***** válasza:

Kárt tuti nem okoz :)

Amúgy én mikor az elsőt használtam a dokim azt mondta h 5. nap tegyem fel,mert ugye akkor is fel lehet és akkor már szinte semmi nem volt. Bár nekem sajna nem vált be,1 hónapig használtam csak :/

2013. ápr. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Oh, miért nem vált be? És Neked miért az 5. napot mondta a doki?
2013. ápr. 17. 14:39
 5/8 anonim ***** válasza:

Nemtom miért azt mondta a leírásban is benne van h 1-5 napig fel lehet rakni :) Állítólag akkor nem lesz pecsételő vérzés a következő napokban,nekem nem is volt tőle.

Sajna azért nem vált be,mert hiába raktam fel ahogy csak tudtam..lejött és állandóan igazítani kellett :( Meg fájt is és irritált sokat jártam pisilni tőle. Pedig bíztam benne h beválik mivel h gyógyszert nem szedhetek,de marad a gumizás ez van :)

2013. ápr. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kár, bár én nem gondolkoztam ezen a fogamzásgátló módszeren, hanem a Mirena spirálon, és az helyett javasolta a nőgyógyászom, hogy előbb próbáljam ki ezt. Már van két gyermekem, és 5 évig biztos nem lesz harmadik.:) Ezért gondolkodtam a spirálban, de remélem, nekem beválik ez a Nuvaring... Ezek szerint jobb, ha az 5. napon kezdem? Mert az én dokim semmit nem mondott ezzel kapcsolatban.
2013. ápr. 17. 15:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha gondolod kezd az 5. napon de itt utána olvashatsz itt elég jól le van írva :)

[link]


Nekem is már csak a spirál lenne az utolsó megoldás,csak kicsit tartok tőle. A mirenára gondoltam én is mert az kicsit biztonságosabb mint a sima,csak h ha az nem válik be kicsit nagyobb pénzt dob ki az ember az ablakon :(

Fertőzések is elvileg gyakoribbak,de hát sajna mindennek van hátránya semmi nem jó :))

2013. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
És a használata mellett lehet flabélos vibrációs edzőgépezni?
2013. ápr. 28. 11:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!