Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pesszárium felhelyezéssel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pesszárium felhelyezéssel valakinek gyakorlati tapasztalat?

Figyelt kérdés
Most kezdeném el használni, de azt hiszem nincs rendesen a helyén. Méhszájat takarja, de könnyen "alá lehet nyúlni" egyik oldalról. Gondolom ez nem normális így. Aki használ, van valami jó módszer felhelyezéshez? (ha nem megy, majd doki, de előbb még próbálkoznék)

2013. ápr. 24. 13:32
 1/8 A kérdező kommentje:

Pearl indexek:

Nincs fogamzásgátlás - 85

Óvszer használata - 3-4

Pesszárium spermiciddel - 2-3


Szóval igen, egész jó. (plusz lehet még más védekezési módokkal kombinálni)

2013. ápr. 24. 14:14
 2/8 A kérdező kommentje:
Az első válasz volt egy kérdésre, de úgy látom, valaki töröltette a hozzászólást, szóval az nem a kérdés része.
2013. ápr. 26. 01:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok /nem tini korosztály/, de azt tudom tanácsolni, hogy az első felhelyezést mindenképpen beszéld meg a nőgyógyásszal. Csak a szakszerű használat célravezető. Az exemmel használtuk ezt a módszert, de őt is a dokija tanította meg. A méretet is ő mondja meg.
2013. ápr. 26. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze, nála kezdtem, méretet Ő mondta (bár nem mérte, de úgy tudom manapság nem is szokták, nem szülteknek egységesen 60ast). Legközelebb több mint egy hét múlva tudnék hozzá elmenni, addig szeretnék azért próbálkozni vele, persze nem "élesben". Amúgy nem volt valami segítőkész (fiatal doki), annyit mondott, hogy rajz szerint felrakom, megnézem a méhszájon van e. (tudja, hogy anatómiai tudásom megvan hozzá)

Szóval addig tapasztalat érdekelne, ha lenne olyan, aki használja. Nem hittem, hogy ilyen nehéz találni ilyen nőket.:)

Köszönöm azért a válaszod. Neked nem volt amúgy kellemetlen együttlét alatt?

2013. ápr. 26. 09:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tapasztalat, csak elképzelés, hogy mivel a hátsó boltozatban van mélyebben a helye, azt lehet nehezebb megcsinálni, meg az oldalról visszafordításnál a szimmetriát.( esetleg a másik oldalra teszed az összefogott oldalát berakáskor, lehet úgy jobban kezedre esik)

Vagy szülésznő, védőnő ismerős segíthet többet, nekik szakmájuk ismerni az apróbb trükköket.

2013. ápr. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi! inkább az első felénél volt gond, de most mintha sikerült volna (kopp-kopp). Ha így maradna és nem mozdulna ki, a helyén van. Lehet teszteljük majd szex közben, gumival és megnézem utána hol lesz.
2013. ápr. 26. 14:10
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze, ha valakinek van még valami bevált módszere, továbbra is szívesen veszem. :)
2013. ápr. 26. 14:11
 8/8 anonim válasza:

Szia!

Én is pesszáriumot használok, de sajnos nem tudom, hogy érdemben tudok-e neked segíteni :-( Nekem a dokim azt mondta, hogy fekvő helyzetben próbáljam meg, felhúzott lábakkal. Ugye összenyomod az eszközt, ahogy rajta is szerepel, kend be spermiciddel, így jobban csúszik. Én ahogy elkezdem becsúsztatni, azonnal a helyére talál. Az viszont nem jó, ha alá tudsz nyúlni.

2013. ápr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!