Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Deciora fogamzásgátlóról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Deciora fogamzásgátlóról vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
Ma írta fel a nőgyógyászom... Neten semmit nem találtam róla. Mellesleg kicsit furcsállom, hogy vérvételre sem küldött el az orvos, meg sem vizsgált..
2013. márc. 18. 18:56
 1/2 anonim válasza:
Tényleg igaz hogy neten semmi sincs róla, nekem is ezt írta fel a nőgyógyász, elvileg ez a gyógyszer most jött ki, és elég kevés helyen lehet kapni. Vagy esetleg ha megrendelik neked. Én ki tudtam váltani, de van olyan nőgyógyász, meg gyógyszerész, aki még nem is hallott róla.Egyébként engem se küldött el vérvételre.. :/
2013. ápr. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem küld el vérvételre akkor az elég gáz, cseréld le.

A vérvétel eredménye azért kell,hogy megtudják mondani milyen gyógyszert szedhetsz. Egyébként jó gyógyszer csak nem biztos,hogy neked ez kellene.

2013. jún. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!