Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Van amikor 10-15 perccel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van amikor 10-15 perccel hamarabb, vagy később veszem be a fogamzásgátló tabit. Ez csökkentheti a hatását? Nem szeretnék teherbe esni :S

Figyelt kérdés
Lehet, hogy csak túl reagálom, de olvasgattam néhány ilyen témájú oldalt, ahol azt írták, hogy a tabit mindig ugyanabban az időben kell bevenni.

2013. ápr. 24. 15:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Akkor vedd be másodpercre pontosan.....Komolyan, mi bajod lenne?
2013. ápr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
semmi bajod nem lsz tőle.
2013. ápr. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2013. ápr. 24. 16:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Célszerű nagyjából ugyanakkor bevenni, de ezt nem percre pontosan kell érteni.
2013. ápr. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ott van a használati útmutató,el kéne olvasni.De ha elfelejted,akkor 12 órán belül még be tudod venni.
2013. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nyilván elolvastam a használati utasítást f.fej, de mivel nem volt benne erre a válasz, azért írtam ide.


köszönöm a többieknek a gyors és érdemleges válaszokat!

2013. ápr. 24. 21:27
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz. Én délután 4kor szoktam általában bevenni, de van hogy már 3kor, vagy ha elfelejtem, lekésőbb este 8-9 felé veszem be. És még semmi bajom sem lett tőle. BEnne vagyok így is a 12 órában:)
2013. ápr. 25. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem mégis te vagy-e a f.fej, drága kérdező, ha még szöveget értelmezni sem tudsz.. Mi az, hogy nincs benne a betegtájékoztatóban? Normális vagy? Szerinted ha azt írják, 12 órán belül nincs gond, akkor 10 perc miatt lehet baj, igaz?? IQ-bajnok...
2013. ápr. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Szerintem normálisan kérdezett. Lehet, hogy nem tájékoztatta pontosan az orvos, vagy nincs kivel megbeszélnie. Ha pedig először szedi, akkor kövezzétek már meg, hogy vannak kérdései...

Ti egyből tudtatok mindent pöccre pontosan?

2016. aug. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!