Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most kezdem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kezdem el szedni a fogamzásgátló tablettát. Hogy is van?

Figyelt kérdés
voltam orvosnál ő írta fel el is mondta de már nem tudom és a betegtájékoztatóban sem vagyok biztos mert nem akarom elrontani. szóval mikor megjön beveszem és ha elszedtem 21db szemet utána nem szedek 7 napig és a 7 nap után fog megjönni ? és mi után megjött mikor kell bevennem ?
2013. ápr. 24. 19:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha még ezt sem bírtad értelmezni akkor minek akarsz dugni?
2013. ápr. 24. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Első nap beveszed az első bogyót... utána amíg tart a levél minden nap ugyanabban az időpontban kell bevenned a következőt. Mikor elfogy a 21 szem akkor jön a 7 napos szünet. A 7 napos szünet ALATT kell megjönnie (általában nem az első nap szokott hanem a 2.-3. nap környékén de ez egyénenként változó)

1 teljes levelet végig kell szedned hogy védett legyél! ja és még valami a 7 napos szünet után (tehát a 8. napon) kell bevenned a következő levél első szemét

És így tovább, és így tovább :)

2013. ápr. 24. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
persze ha már segítséget kér az ember mert nem akar bajt akkor egyből írjunk neki paraszt módon végül is igazad van köszönöm. tudod nem szar pisis vagyok aki ész nélkül akar szexelni és csak kérdeztem...-.-
2013. ápr. 24. 19:25
 4/8 A kérdező kommentje:
2. nagyon szépen köszönöm :)
2013. ápr. 24. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Még kiegészíteném annyival, hogy jól gondold át, hogy milyen napszakban, délelőtt, délután, este veszed be, mert utána mindig ugyanakkor kell, tehát egyeztesd össze a saját életritmusoddal.
2013. ápr. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
igen erre már gondoltam köszönöm
2013. ápr. 24. 19:38
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen a mensturáció 1. napján kell bevenni akkor már véd, de beveheted a 2-5.napon is de akkor 7 napig kiegészitő védekezés kell. Szóval elfogy az egy levél tabletta ami igen 21 szem utána 7 nap szünetet kell tartani és ekkor megjön az ugy nevezett megvonásos vérzés,a 8.napon epdig a következő levelet kell elkezdeni.(akkor is ha még tart a mestruáció)
2013. ápr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm
2013. ápr. 30. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!