Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Első Nuvaring gyűrű felhelyezé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első Nuvaring gyűrű felhelyezése után meddig javasolt a kiegészítő védekezés?

Figyelt kérdés

A menstruációm első napján helyeztem fel,ami 6 napja volt. A betegtájékoztató azt írja,hogy ha az első napon helyezem fel,akkor máris védve vagyok. Kicsit szkeptikus vagyok a témával kapcsolatban. Tegnap együtt voltunk a párommal,ami ugye az 5. nap volt,de a végén kiszállt...

Mikor leszek teljesen védve? ( Kivéve azt az egy százalékot.)

Köszi előre is


2013. ápr. 25. 08:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha első naptól helyezed fel, akkor első naptól véd. Ha a betegtájékoztatónak nem hiszel, akkor egy anonim oldal "szakértőinek" igen?

A betegtájékoztatót rengeteg statisztikai adat, tudományos kutatás és tanulmány alapján írták meg, itt meg egy-egy válaszadó személyes tapasztalatát olvashatod.

Egyébként a nuvaring nem 1%-os, hanem 1 ezrelékes hibaszázalékos védelem.

2013. ápr. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!