Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelygyűrű és libidócsökkenés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelygyűrű és libidócsökkenés?

Figyelt kérdés
Symicia fogamzásgátlót szedek lassan egy éve (ami tudtommal nem valami magas hormontartalmú gyógyszer) és az utóbbi időben erős libidócsökkenést tapasztaltam! Egyik ismerősöm azt mondta, hogy neki is ez a mellékhatás jelentkezett és ezért hüvelygyűrűre váltott. Annak még alacsonyabb a hormontartalma? Nem olyan gyakori annál a libidócsökkenés? Segíthetne? Vélemények? :(
2013. ápr. 27. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Én Nuvaringezek, és a libidóm az egekben, néha már egészen elviselhetetlen mértékben.

Korábban használtam másfajta fogamzásgátlót, lényegesen alacsonyabb volt a libidóm, de nem tudnám határozottan állítani, hogy a fogamzásgátló miatt. Azt viszont állítom, hogy nálam a Nuvaring NEM okozott libidócsökkenést.

2013. ápr. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én most hagytam abba a nuvaringet, 4 évig használtam folyamatosan. Közben nem éreztem h csökkent volna a libidóm,most viszont h abbahagytam folyton szexelnék. :) Szóval valamennyi csökkenést okoz, de igazából nem zavaró. Pont ezért keztem most neten keresgélni, h okoz e libidócsökkenét, mert most feltűnt h állandóan a sexen jár az eszem. Érdekes...sztem keresgélek valami hormonmentes megoldást mert azért ez jobb.
2014. jan. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!