Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen az első vérzés a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az első vérzés a fogamzásgátló abbahagyása után?

Figyelt kérdés
Normál időben, normál állaggal? Életemben most pecsételgetek először (nagyon nagyon pici mennyiséget). Régi ciklus alapján május első napjaiban (inkább 3.a körül) kellene megjönnie. Nálatok milyen volt? nuvaringet használtam 2 évig, ha ez számít valamit

2013. ápr. 28. 15:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem Nuvaring után olyan szépen borult fel a ciklusom ahogy a Nagy Könyvben meg van írva. 3 hónapig nem menstruáltam, aztán 2 hétig folyamatosan, majd 1 hónapban 2x, aztán megint kimaradt hónapokig. Közel 1 év után azért beállt rendesre, de nem semmi volt az a pár össze-vissza hónap és akkor még a görcsökről + a vérzés milyenségéről nem is beszéltem.


De ez én vagyok, ez az én szervezetem meg a hormonháztartásom, attól hogy én így jártam, nem biztos hogy te is így fogsz.

Lehet hogy teljesen normálisan megjön és szépen beáll a ciklusod!

2013. ápr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És Neked előtte rendszeres volt? Szokatlan helyzet ez most nekem, első menzesztől kezdve rendszeres volt, pecsételés sose volt. És sajnos volt is egy kis "balesetünk" 19-én, így amikor megláttam az első gondolatom az volt, hogy biztos terhes vagyok és a beágyazódás jele...
2013. ápr. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!