Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, ha fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cattancs kérdése:

Normális, ha fogamzásgátló szedése mellett csökken a megvonásos vérzés mennyisége?

Figyelt kérdés
Több, mint fél éve szedem a gyógyszert lelkiismeretesen, az előírásoknak megfelelően, eddig nem volt problémám vele. Ebben a hónapban azonban az eddiginél kevesebb mennyiségű megvonásos vérzés jelentkezett, és a szokásos enyhe görcsölés is elmaradt, ezen kívül nem tapasztaltam más tünetet. Voltam együtt a párommal, de gumit is használtunk, amin az aktust követően nem láttunk sérülést, tehát a terhesség lehetőségét kizárnám. Valakinek van hasonló "élménye"? Kezdjek aggódni vagy előfordul ilyesmi? Arra gondoltam, hogy megvárom a következő hónapot, és ha akkor is ez lesz, dokihoz megyek. Fogamzásgátlót szedők, illetve szakértők válaszára vagyok kíváncsi, az értelmetlen, semmitmondó üzenetekre nincs szükségem!

2013. márc. 29. 00:02
 1/2 anonim ***** válasza:
teljesen normális, de azért menj el nőgyógyászhoz
2013. márc. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!
2013. márc. 29. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!