Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta beszerz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta beszerzéséhez szükséges nagykorú?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel minde ketten 16 évesek vagyunk és megtörtént a baleset. De ha ketten elmegyünk a nőgyógyászhoz meg tudjuk szerezni hozzá a receptet és a tablettát? Vagy szükséges egy nagykorú, vagy csak az ő szelei jelenlétével kaphatjuk meg?

2013. ápr. 28. 16:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%

Jobban jártok, ha előtte gondolkoztok. A tabletta csak 48 órán belül működik. És nem is ajánlatos, mert a csaj hormonháztartását teljesen "tönkre vágja". Akár később is meglátszódhat a nyoma :/

Jobban jártok, ha vesztek egy tesztet és megnézitek lett-e lurkó vagy nem. Ha igen, akkor agyaltok, hogy mit kell tenni, ha nem, akkor örültök és vesztek még gumit, hogy ne járjatok megint így.

2013. ápr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
nem kell hozzá nagykorú, minél hamarabb menjetek el a nőgyógyászhoz.
2013. ápr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most is volt gumi.. és kiszakadt.. De ha várunk és még is besikerül? Akkor már csak az abortusz marad.. Ami sokkal kölcségesebb. De a kérdésem továbbra is az, hogy 18 év alatt megkapom-e?
2013. ápr. 28. 16:34
 4/15 anonim ***** válasza:

1: a teszt nem mutatja ki 72 órán belül...

minél előbb doki!

2013. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Okés. Még egy kérdésem lenne, hogy tegnap (Szombat, 04.27.-én) reggel 9 körül történt a baleset.. És hétvégén nincs nőgyógyászat. Szóval holnap tudunk csak elmenni és az úgy még hatni fog?
2013. ápr. 28. 16:36
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Ötlet! most megcsináltatjátok a tesztet. ha pozitív, akkor bevesz egy pirulát. Amúgy meg szinte hülyeség lenne(még mindig ellenzem).

Amúgy nem kell nagykorú.

És mikor volt ez?

#1. komizó voltam :)

2013. ápr. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Elvégra 72 órás tabletta.. 3 napig hatnia kellene, nem?
2013. ápr. 28. 16:37
 8/15 anonim ***** válasza:

ne válaszoljon már szerencsétleneknek olyan, akinek fogalma sincs se a szexről,se a hozzá kapcsolódó dolgokról


72 óra, ja, de minél hamarabb beveszi, annál biztosabb a dolog. sürgősségi meg mindig van

2013. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

a gyógyszer 48 órán belül működhet csak.

én úgy tudom, hogy a teszt rögtön (mikor megkérdeztem az orvost, akkor azt mondta -.-)

2013. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Elvileg 72 órán belül kell bevenni,de ahogy telik az idő a hatásfoka csökken,szóval tényleg minél előbb menjetek el.
2013. ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!