Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Esemény utáni tabletta beszerz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esemény utáni tabletta beszerzéséhez szükséges nagykorú?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel minde ketten 16 évesek vagyunk és megtörtént a baleset. De ha ketten elmegyünk a nőgyógyászhoz meg tudjuk szerezni hozzá a receptet és a tablettát? Vagy szükséges egy nagykorú, vagy csak az ő szelei jelenlétével kaphatjuk meg?

2013. ápr. 28. 16:24
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A teszt nem tudja ki mutatni.. tapasztalat.. már volt mikor csinált egy tesztet, és pozitív lett és azóta sem lett terhes pedig semmit nem vett be.

De már tegnap is le mentünk rögtön utána az ügyeletre, és csak annyit tudtak segíteni, hogy nőgyógyásznak fel kell írnia.

2013. ápr. 28. 16:41
 12/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget! Holnap reggel egyből oda megyünk.
2013. ápr. 28. 16:44
 13/15 anonim ***** válasza:

egyetértek egy előttem szólóval: akinek fogalma sincs ilyen dolgokról, az ne beszéljen már össze itt mindenféle hülyeséget a kérdezőnek.

az esemény utáni tabletta 72 órán belül hat, az ügyeleten tuti írnak ki ilyesmit is, nem kell megvárni a "sima" rendelést.

a terhességi teszt pedig jóval később mutat ki eredményt. "A terhességi hormon szint csak akkor mérhető, akkor lesz a teszt pozitív, ha a termelt HCG mennyisége elért egy értéket.

Ez általában a fogamzást követő 10-12. napnál következik be. Ha ez után végezzük a tesztet, akkor az eredményben biztosak lehetünk."

szóval, 3 napon belül biztos, hogy nem fog a teszt kimutatni terhességet. ha csak nem korábban sikerült összehozni...

2013. ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

72 órás tabletta azért 72 órás tabletta,mert addig lehet bevenni,persze az ahogy telnek az órák úgy csökken a hatása.

Nekem is kellet gyógyszer,és nem nőgyógyászatra mentünk hanem valami sürgősségi ambulanciára vagy mi volt a neve. Ott egy sorstárscsajjal együtt mentünk be. Ez egy hétfő délután volt,ők meg péntek este szexeltek és így is hatott a gyógyszer. Nem vizsgálnak meg feltesznek három kérdést,és ennyi. Mi még le.baszást se kaptunk a nővérek ott viccelődtek velünk...

TAJ kártyát kérnek,én mondjuk elmúltam 18,így evidens volt hogy kiadták. Nem tudom hogy korhatárhoz van-e kötve. :S

18/L

2013. ápr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. A teszt megbízható eredményt két hét múlva mutat ki. Hiába van mindenféle csoda ráírva hogy egy nap után is kimutatja.

Két hét után kezd el termelődni az terhességi hormon vagy mi ami kimutatható vizeletből.

2013. ápr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!