Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pesszárium+spermicid gél...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orpabe14 kérdése:

Pesszárium+spermicid gél mellett terhes lett valaki?

Figyelt kérdés
6 éve szedek fogamzásgátlót,szeretnék máshogy védekezni.Kérdésem:Mennyire biztonságos,felhelyezéséről,levételéről mit kell tudni,egyszóval érdemes lenne-e váltanom? 22/L

2013. ápr. 29. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Spermiciddel jobb a Pearl indexe mint az óvszeré, anélkül elég lutri, kb 80-85%.

Én 8 évig használtam, kombinálva ugye a spermiciddel illetve peteérés közeli napokon nem élvezett belém a párom. Teljesen jó, semmilyen baki nem volt, nekem bevált.

Mondjuk az szerintem fontos hogy az első alkalommal menj el dokihoz aki megmutatja hogy kell helyesen felhelyezni, ne te kísérletezz vele, így tuti nem lesz semmi baj.

2013. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Például én elég sok nővel találkoztam már, akik emellett estek teherbe.

Nyilván szakmai ártalom, de én sosem használnám, és nem is ajánlom senkinek. Max olyanoknak, akiknek nem lenne gond egy baba.

2013. ápr. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!