Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aki Pharmatex vagy Patentex,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki Pharmatex vagy Patentex, tehát spermicid anyag mellett lett terhes, az megfelelően alkalmazta a készítményt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, kivárta a 10 percet, nem használt szappant, nem mosta ki a hatóanyagot és minden szex előtt új adagot tett fel? Most "kicsit" parázok, termékeny napon voltunk együtt, de megfelelően alkalmaztuk, csak annyi Pharmatex babáról hall az ember, hogy szeretném tudni: előírásokat betartva is megtörténhet a baj? Semmi sem 100%, de örülnék, ha afelé közelítene...
2011. febr. 8. 17:12
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem ezt a kérdést. De ha csak nyugtató szavakat akarsz hallani: Szerintem nem vagy terhes! 93,15 % (ez már közel van a 100-hoz, nemdebár?)
2011. febr. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
68%
pár százalék esélye akkor is van, ha mindent az előírásoknak megfelelően csináltok.
2011. febr. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Köszi, ez már biztató.


Azért tettem fel a kérdést, mert sok fórumon és itt is írták, hogy emellett lettek terhesek, de azt nem tették hozzá, hogy megfelelően használták-e vagy a felhelyezés után rögtön egymásnak ugrottak vagy 5 aktusra 1 adagot használtak el. Mert én betartom az utasítást, de nem tudom, hogy mások, akik megestek, ugyanígy tettek-e. Magyarul: bízhatok-e a Patentexben illetve társaiban?

2011. febr. 8. 17:21
 4/23 A kérdező kommentje:
Amúgy elsősorban azoknak a válaszait várom, akik emellett estek teherbe.
2011. febr. 8. 17:22
 5/23 anonim ***** válasza:
84%

Akkor itt vagyok, tessék :)!

Mi is termékeny napon voltunk együtt, de előtte kicsit játszottunk, egy pár percig, aztán feltettem a kúpot, és úgy folytattuk, azt hiszem az időt nagyjából kivártuk, de nem vagyok benne 100%ig biztos.Ki tud olyankor már uralkodni magán?!

Decemberben elvetéltem.

23L

2011. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Nagyon sajnálom! :(
2011. febr. 9. 11:18
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak pár alkalommal használtam, és nem volt vele probléma sohasem. Igaz én a legdrágább és a legbiztonságosabb Pharmatex terméket használtam, azt, amit tamponnak hívnak, de amúgy egy szivacs. 21/L
2011. febr. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Lehet azt még egyáltalán kapni? Mármint a tampont (arról csak pozitívat hallottam).
2011. febr. 10. 11:32
 9/23 anonim ***** válasza:
77%

Sajnos nincs 100 %-os védekezési módszer, még a sterilizálás sem! (csak a szexmentesség). Ha nagyon fontos, hogy ne jöjjön létre a fogamzás, akkor a vegyi módszereket óvszerrel/pesszáriummal kombinálva érdemes használni (a pessz. már nem könnyen szerezhető be, de még létezik és nem drága, nem sérülékeny eszköz, a szükséges méretet a szakorvostól kell kérdezni).

Vidéki, közepes forgalmú CSVSZ-ben dolgozom, az elmúlt években nálunk az abortuszt kérelmezők kb. 12 %-a védekezett hüvelyi vegyi módszerekkel (saját bevallása szerint, hiszen ellenőrizhetetlen, hogy nem csak szégyellik megmondani, hogy sehogyan se védekeztek...)Mire hozzánk eljutnak (5-10 hetes terhességgel), már nem nagyon emlékeznek a használat apró részleteire pl. szappannal mosakodás, időtartam stb. Szinte minden módszer mellett követnek el apróbb-nagyobb hibákat, többnyire ez a becsúszott terhességek oka, no meg a sehogy sem védekezés (35-50 %!).

2011. febr. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet, de elég bonyolult a megfelelő helyre feldugdosni, a kivétel meg................ Megszenvedtem vele, de legalább megedzettem rendesen a hüvelyizmaim. Kérdezz rá patikában, itt nálunk nem volt, mikor kértem, de rá 2 napra már rendeltek is belőle. 21/L
2011. febr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!