Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshetek ha a pasimmal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshetek ha a pasimmal kipróbáltuk milyen gumi nélkül szeretkezni és nem védekeztünk? Az egész kb 10 percig tartott. Nemtudom hogy bevegyem e a 72 órásat. :/

Figyelt kérdés
Tegnap lefeküdtem a pasimmal, és kipróbáltuk milyen gumi nélkül szeretkezni, nem élvezett belém, sőt ő azt mondta hogy előváladék sem volt ( állítólag ő azt érzi mikor jön). Csak kipróbáltuk, de mégis egy kicsit félek. Még nem telt el a 24 óra, mivel tegnap este 8 körül lehetett, ezért gondolkozom a 72 órás tabin. :S:S légyszi mihamarabb ha tudtok válaszoljatok. köszönöm szépen!!! L/18

2013. máj. 1. 12:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
15%
Attól függ, hogy hanyadik napban vagy a ciklusodnak. (hány napja volt, hogy legutóbb megjött a menstruációd?)
2013. máj. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
86%
attól még hogy nem volt előváladék sem úgyanúgy lehetsz terhes hisz sperma akkor is kerülhetett beléd vedd be az esemény utánit minél hamarabb
2013. máj. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Én csak erre annyit mondok, hogy aki kicsit szeretné kipróbálni gumi nélkül, az utána ne fosson, hogy jaj istenem, hanem akkor legyen felelősségteljes és vállalja a következményeket!!!

Igen is lehetett előváladék, ami igen is tartalmazhatott spermát és tök mindegy, hogy hányadik napján tartasz a ciklusnál, a nők nem gépek, nincsenek pontosan beprogramozva, elég egyszer máskor lennie peteérésnek és jókor-jó időben való együttlétkor bizony teherbe lehet esni.

Nyilván sokkal kisebb az esélye, mintha védekezés nélkül beléd élvezett volna a pasid, de az esély mindig ott van és sose tudni, hogy kinél jön be. Lehet pont nálad.

És az esemény utáni nem cukorka, amit az ember ha kedve van gumi nélkül szexelni, akkor bekapdos, az egy magas hormontartalmú készítmény, ami úgy felborít a szervezetedben mindent, mint a huzat!

De ti tudjátok...

2013. máj. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

A hónap végén vagyok már, úgyértem hogy 27 napja volt meg az előző menstruációm. Elvileg holnap/ holnap után kéne megjönnie...Nem bízom én sem annyira a naptármódszerben.


Tudom hogy a 72 órás tabletta egészségtelen, hormonbomba, ezért sem szívesen venném be, de lehet hogy az lesz a vége.


Hja és akárkicsoda köszi a véleményt, de nem tartom magam rib*ncnak:)

2013. máj. 1. 12:52
 5/20 anonim ***** válasza:
8%

Ne aggódjál már!


A naptár módszer egészen megbízható. Megbízhatóbb, mint a spermicid. (gyakorlatilag megbízhatóbb!!!)


Szóval lenne mondjuk 10% esélyed. De mivel a megszakításos módszer kb 30% hibát tartogat, ezért 0.1*0.3= 0.03 = 3% Na ezek csak hasraütéses számok voltak, a pearl indexet át kéne számolni %-ra. De érzékeltetni akartam, hogy két nem legjobb módszer kombinációja legvalószínübben biztonságosabb, mint mondjuk 1 óvszer...

2013. máj. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Ezzel kicsit megnyugtattál. Szerintem mihamarabb el fogom kezdeni a tabletták szedését, nem akarok mégegyszer ilyen rossz érzést:)
2013. máj. 1. 13:12
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is jobban járnál, ha bevennéd, ha már ennyire okos voltál. Egyébként talán ezek után előre fogsz gondolkozni. Most komolyan hogy gondoltad? Ráér holnap sírni miatta?

Egyébként annak, hogy meddig tartott semmi köze ahhoz hogy teherbe eshetsz-e...

2013. máj. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%
a naptármódszer nem megbízható,és az előváladéktól is lehetsz terhes,azt meg ne akarja beadni a pasi hogy dugás közben nem termelődött neki
2013. máj. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Azthiszem ebből esemény utáni lesz :/
2013. máj. 1. 13:30
 10/20 anonim ***** válasza:
37%

Ne legyen esemény utáni! Drága és nagyon egészségtelen.

A kockázat nagyon kicsi! Van tapasztalatom bőven, ne aggódj!

2013. máj. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!