Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményetek a yasminelle...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szamikaaaa kérdése:

Mi a véleményetek a yasminelle fogamzásgátló tablettáról?

Figyelt kérdés
mert a barátommal lefeküdtünk és elment bennem 2szer is.De szedem a fogamzásgtlót.hogy elment bennem és szedem a fogamzás gátlót ÍGY IS TERHES LEHETEK?
2013. máj. 6. 16:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mióta szeded a gyógyszert? Amúgy bármilyen védekezést is alkalmaztok, az soha nem 100%-os. De ezt a nőgyógyik is megmondják. Tabletta, gumi és spirál mellett is estek már teherbe.
2013. máj. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
1 HETE
2013. máj. 6. 16:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Jajj, hát aranyom az nem úgy van, hogy elkezded szedni, másnap már telibe mehet a dolog, és majd hadonászol az orvos előtt, hogy: "Hát de én szedtem gyógyszert!"
2013. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
DE NEM TUDTAM FUUUUUUUU :(((((((((( DE VMIT CSAK VÉDETT A GYÓGYSZER NEM? :(( AK MOST HÁNY SZÁÁZALÉK HOGY TERHES VAGYOK?
2013. máj. 6. 16:19
 5/11 A kérdező kommentje:
most már nem tok semmit csinálni kajak sírok:(((((((
2013. máj. 6. 16:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezért van a használati utasítás. Amúgy szervezet-függő is. Van olyan, akinek 2-3 hónap szedés is kell, mire beáll rendesen minden, és tényleg véd. Ne parázz! Elég akkor gondolkodnod, ha majd késni fog a menszid, akkor is bármi más ok is előfordulhat.
2013. máj. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
elolvastam mindent ami a használati utasításba van de ez nem olvastam:( barátom meg azt monta h szedem ne parázzak ez azért van h védjen.és tegnap óta pecsételő vérzésem van napi 3szor is. az jóóóó???
2013. máj. 6. 16:29
 8/11 anonim ***** válasza:
Előfordul, ha valaki fgátlót kezd szedni, hogy megjön olyankor is, amikor "nem kéne".
2013. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
most múltam el 4 napja... am barátom füvezett és thc vagy mivan 1 évig a vérébe azt mondja és azt monta emiatt se lehetek terhes ez tényleg így van?
2013. máj. 6. 16:35
 10/11 anonim ***** válasza:
Habár nem tudhatok mindent, de ezt kétlem. Ugyanis miért ne lehetnél terhes? Számtalan olyan eset van, hogy befüvezett, drogozott, beszívott tagok szexelnek, és terhes lesz a csaj, mert abban az állapotban cseppnyi agyuk sem volt ahhoz, hogy védekezzenek. Szóval szerintem ilyen nincs..
2013. máj. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!