Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hülyeség volt ezt elmondanom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség volt ezt elmondanom a barátomnak?

Figyelt kérdés
Első szeretkezésünk előtt, én elmondtam a barátomnak, ha esetleg teherbe esnék, én semmiképp sem vetetném el a babát. Ha ő nem tartaná rá igényt, akkor én egyedül a szüleim támogatásával nevelném, és az én vezetéknevemet kapná. Ha szeretné, akkor természetesen nevelhetjük együtt. Természetesen védekezünk óvszerrrel (helyesen használjuk), de az ördög sohasem alszik, és én ezt szerettem volna vele előre tisztázni. Ő azt mondta, hogy soha nem kérne abortuszra, és ha becsúszna egy baba, akkor őt természetesen együtt nevelnénk fel. Elmeséltem egy barátnőmnek, hogy ezt megbeszéltem a barátommal, és ő azt mondta, hogy hatalmas baromságot csináltam, miért kell ilyennel traktálnom szegényt. De számomra tényleg fontos volt, hogy tudja, hogyan állok ehhez a kérdéshez. Fiúk titeket nagyon zavarna egy ilyen "vallomás"? (Persze nem közvetlenül a szeretkezés előtt mondtam, hanem amikor szóba került, hogy hogyan védekezzünk.)
2009. szept. 29. 13:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten tetszik, hogy ilyen nyílt és őszinte vagy. Szerintem ez jó!
2009. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
8%
Attól függ hány éves vagy :D Ha fiatal iskolás, akkor h*lye vagy! Ha egy 20on éves, akkor bizony jól tetted, hogy ezt tisztáztad a barátoddal ;)
2009. szept. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Ez esetben barátnőd buta állásponton van, te csináltad jól. Ez a helyes. Mindent tisztázni jó előre, mindent megbeszélni, hogy ne legyen belőle gond. Amíg ezt az aranyszabályt betartod, addig a kapcsolatodat is fokozott biztonságban tudhatod. :)
2009. szept. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Egyébként 19 éves vagyok, és vele vesztettem el a szüzességem, így új volt a szituáció, és én ezt szerettem volna előre letisztázni.

2009. szept. 29. 13:48
 5/10 anonim ***** válasza:
94%

Az én párom szóról-szóra ugyanezt mondta nekem, és én is támogatásomról biztosítottam "baleset" esetére. Be is következett, és nagyon örülünk a babának! Szerintem tudat alatt tudtuk, hogy meg fog történni, és örülünk hogy így alakult. :)

A barátod nagyon felelősségteljesnek hangzik, persze ez akkor derül ki igazán, ha esetleg olyan helyzetbe kerültök... A barátnőnek nincs igaza, minden eshetőséget meg kell beszélni idejekorán.

2009. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

jólcsináltad, így legalább nem éri meglepetés a barátodat.

bár az tény, h ezzel lehet jól megis ijesztetted szegény barátodat, de legalább tudja h mire számítson

2009. szept. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én is megbeszéltem a barátommal, h. gumit fogunk használni, és egy párnap múlva az első alaklom után beszélgettünk erről a dologról, valahogy felhozódott, már nem emlékszem:P és megbeszéltünk mindent, aztán volt egy hónap mikor nem jött meg, és ő hozta fel a dolgot, h. nem lesz semmi baj, bármi legyen is együtt maradunk!!! szerencsére(kop-kop-kop) nem történt semmi különös, megjött, a betegségem miatt szedett gyógyszertől nem jött meg! vagy mi.... de ez mindegy



amúgy egyén válogatja, h. ki h. reagál rá, szerencsére a te barátod jófej volt, nem volt bunkó, örülj neki, szerintem nem csináltál hülyesége, ha már nemi életet éltek, akkor mind a ketten legyetek tisztába a következményekkel(vagy jó vagy rossz következményeire, hisz sosem lehet tudni...)

SZERINTEM JÓL TETTÉTEK, H. BESZÉLGETTETEK RÓLLA:p

puszi:P

2009. szept. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
valóban fölösleges ezzel traktálnod, de ha már régen együtt vagytok akkor meg lehet beszélni, de szerintem tényleg fölöleges addig ezen gondolkozni amíg nincs probléma.
2009. szept. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

azért jobb tudni a másik álláspontját...

én még jopár évig nem akarok gyereket,párom se...még az elején tisztáztuk ezt...ha fogamzásgátlo ellenére becsuszik valami,akkor együtt doki,és abortusz...

jobb tudni,hogy ha helyzet van,akkor melletted lesz e,függetlenül attol,hogy korházba azért megy veled,h elvetetni,vagy mert már gömbölyödik a hasad,és ultrahangot nézni...

22/L

2009. szept. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem barátom mondta ugyanezt, még úgy kb 2éve, de én is ugyanígy gondolom azóta is meg előtte is csak én nem mondtam ki:)


17/L

2009. okt. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!