Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzásgátló kihagyása,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzásgátló kihagyása, teljesen kikészültem idegileg, tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Már több, mint 3 éve szedem a Yasminelle fogamzásgátló tablettát, és még sosem fordult elő soha ilyen, és ezért nagyon ideges vagyok, eddig sosem felejtettem el bevenni.


Szóval múlthét hétfőn kellett volna elkezdenem a levél szedését és én másnap dél körül szedtem be az első bogyót.

Az előttelevő héten és ezutánis voltam együtt a barátommal nem is egyszer és nem használtunk kiegészítő fogamzásgátlót..


Ez tegnap ötlött az eszembe mivel soha nem volt probléma az elfelejtéssel ezért csak tegnap realizálódott a dolog:(


Ma reggel rögtön felhívtam a nődokit aki hümmögött, mondta hogy "hát nem lehet görcsölve élni az életet, nem lesz baj de nem szabad olyat csinálni, hogy ilyenkor nem használok óvszert...de szerinte nem lesz baj, pár napot várjak és vegyek tesztet"



A kérdésem tehát nem arra irányul, hogy mi a teendő, csak véleményeket várok,e setleg tapasztalatokat, megnyugtató szavakat (ha van ilyen ez esetben).

Felelőtlen voltam és nagyon remélem, hogy nem lesz baj, kérlek mondjatok valamit!



Előre is köszönöm: 20/L



2013. máj. 7. 09:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Én nem nyugtatnálak. Az első héten kihagyni (ráadásul az első tablettát!) a legneccesebb. Minden esélyed megvan rá, hogy baj legyen.


Az orvos nem fogalmazott túl pontosan. Nem pár nap múlva, hanem az utolsó "problémás" aktustól számítva 2 hét múlva kell tesztelned. Csak így lesz megbízható az eredmény.

2013. máj. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!