Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Délután 5 kórül bevettem a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Délután 5 kórül bevettem a gyógyszert de este 9kor hánytam az felszívódott?

Figyelt kérdés
2013. máj. 7. 09:53
 1/4 anonim ***** válasza:
minek ittál annyit
2013. máj. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Talán. A határon van. A betegtájékoztatóban benne van, hogy mennyi idő alatt szívódik fel a gyógyszer.

Az enyém pl. 4 óra alatt. Tehát ha 4 órán belül hánysz, akkor be kell venni még egy bogyót, vagyis úgy kell tenni, mintha elfelejtetted volna a rendes időpontban bevenni a gyógyszert. Ha 4 órán túl hánysz, akkor pedig minden rendben.


Tehát olvasd el a betegtájékoztatót. Persze ennek inkább este kellett volna utána nézned.

2013. máj. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg igen, de gyakorlatilag meg ki tudja?

Nekem múltkor nagyon fájt a fogam, ügyeleten kaptam egy erős fájdalomcsillapítót, ami 4 óra múlva hatott, tehát nagyon sokára szívódott fel, viszont másnap kihúzták, de ugye fájt a helye, így akkor még vettem be egy fájdalomcsillapítót és fél óra múlva hatott.

Szóval ha éppen neked is volt ilyen felszívódási gond, amit ugye nem tudsz kideríteni, akkor elképzelhető, hogy nem szívódott fel, de egyébként ennyi idő alatt normál esetben felszívódik.

2013. máj. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm de nem tudok újat bevenni mert ez volt az utolsó most fog megjönni
2013. máj. 7. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!