Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes ha a barátommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes ha a barátommal úgy voltam együtt hogy 12 napja szedek fogamzásgátlót ami elvileg egyből hat, még egy kicsit meg volt és csak a végét tette be, és még tampon is volt bennem?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 17:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Várjál már, úgy szexeltetek, hogy benned volt a tampon? Azt a cifraragyásat. Hány éves vagy 14?
2013. máj. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem 14 vagyok. És nem vagyok gyökér csak nem bírtunk magunkkal. Nem szexeltünk csak betette a végét utána ki is vette .
2013. máj. 14. 18:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kicsi a valószínűsége, hogy terhes vagy, de az áruld már el, miért lett volna olyan nehéz kihúzni a tampont mielőtt beteszi? Én akármennyire nem bírok magammal, azért egy tampont nem akarok töfködni, azt az 5 másodpercet kibírom, amíg kiveszi magának, vagy végszükség esetén (ilyen még nem volt) én is ki tudom szedni.
2013. máj. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez nagyon egyszerű. Mert nem bírja a vért. Igen tudom h ez hülyén hangzik de nem ez volt a lényeg. De köszönöm h te értelmes választ adtál.
2013. máj. 14. 19:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Azt elárulod, ha nem bízol a gyógyszeredben, akkor miért tömöd magadba azokat a hormonokat?
2013. máj. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellett 12 napja megvan?! Az bizony gond!
2013. máj. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!