Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kell hogy írassak esemény...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kell hogy írassak esemény utánit? (petting, lsd lent)

Figyelt kérdés

A barátommal ma du. pettingeltünk, és lehet hogy peteérésem van mert 13.nap van. Orálisan elégítettem ki, szóval előváladék lehet hogy került a számba,de nem a számba ment el végül hanem a kezembe, utána hideg vízzel de szappanal megmostam a kezem,megtöröltem. Ő pedig a nemiszervét leöblítette, meg a kezét is, és megtörölte. Utána csókolóztunk,meg ujjazott és orálisan elégített ki. Ön szerint lehet hogy mégis maradt kezén ondó?

Vagy esetleg a szájunkból oda került..?

Félek mert hogy kb középidőben vagyok és mi van ha kicsi esélyel de mégis terhes leszek?

Írassak esemény utáni tablettát? SEGÍTSETEK!!!! félek nagyon!! de a tabitól is kicsit...



2013. máj. 17. 22:03
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

köszönöm a poénmentes válaszokat

Igen én is így gondolom egyébként ahogy az orvostanhallgató írta, csak félek hogy elképzelhető akár hogy valahogy bekerült, hogy nem volt alapos a kézmosás... remélem igazad van.!!

2013. máj. 18. 00:12
 12/23 anonim ***** válasza:
Nagyon buta vagy, ha azt feltételezed, hogy ettől teherbe eshetsz. Gondolom még nagyon fiatalok vagytok, szex még nem is volt. Ha később erre is sor kerül, minden egyes alkalom után ide fogsz írkálni, hogy jajj, védekeztünk óvszerrel, meg minden, de mégis félek, hogy terhes leszek... Ez nevetséges. Teljesen elveszed az egésznek a varázsát ezzel a túlparázással. Nem lehetsz ennyitől terhes, fogd fel! Védekezés nélküli szex után lehetsz (akár előnedvtől is!). De, ha ennyire túlreagálod, nem értem minek csináltok ilyen dolgokat... Legyél elég érett hozzá és gondolkodj tiszta fejjel, vagy ne is csináljátok.
2013. máj. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
igazad van csak eléggé félek.és a tabihoz meg ugye ketyeg az óra... :( de remélem akkor jól teszem ha nem iratok.... köszi...
2013. máj. 18. 14:09
 14/23 anonim ***** válasza:
Ha ettől teherbe esel, kapsz tőlem egy biológiai Nobel díjat!
2013. máj. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
hát akkor nem írattam..... remélem tényleg nem lesz baj....!! vélemény...? :S
2013. máj. 20. 16:49
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
nyugodj meg, nem lesz baj. a kezedbe ment el, te megmostad. az előváladék a szádban elenyészik... a sperma szabad levegőn is elpusztul egy idő után. ti kezet is mostatok. nem lesz gond, ettől kár félni. az esemény utáni elég drasztikus lépés, csak akkor célszerű bevenni, ha pl. benned ment el. hatalmas hormon adag van benne, ne aggódj nem lesz gond ;)
2013. máj. 20. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
jajj köszönöm aranyos vagy :) csak mindig félek, hogy "hátha".... vagy h a víz ellenére is maradt rajta valami a kezén.... :S de csak nem tényleg! végülis tényleg csak az ujját tette belém, semmi mást.... köszönöm..!
2013. máj. 20. 17:19
 18/23 anonim ***** válasza:
ha maradt rajta szappan is meg sperma is, akkor buborékot fogsz szülni, ennyi, ha szerencséd van, nem lesz benne semmi
2013. máj. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
most ez mi...? komoly válaszokat kérlek titeket...
2013. máj. 20. 17:39
 20/23 anonim ***** válasza:
Nem hiszlek el már komolyan. Ennyi normális, tisztességes és megnyugtató válasz ellenére sem bírsz lenyugodni?! NEM LEHETSZ TERHES! Fel tudod ezt fogni? Nincs ott egy parányi kis esély sem, még egy hangyaf*sznyi sem. Levegőn elpusztulnak a spermák, a víz-szappan kombótol szintén. Nincs min agyalni, nincs min gondolkozni. De, ha ennyire parás vagy, várjál 14 napot és csinálj egy terhességi tesztet. Amúgy megkérdezhetném a korodat?
2013. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!