Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tabletta és a megszakításos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tabletta és a megszakításos módszer mellett még bevegyük a naptár módszert is?

Figyelt kérdés
Tablettával és megszakításos módszerrel védekezünk barátommal. Nem tudom szükséges-e, hogy még a naptár módszert is használjuk. Szerintetek?

2013. máj. 19. 15:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Elég csak a tabletta.
2013. máj. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Tabletta mellett megszakítás? Mi a francnak? Uramisten... Előnedvtől is ugyanúgy teherbe lehet esni, mint amikor belédélveznek. Ugyanúgy gumi nélkül szexeltek, ergo beléd mehet bármi. Minek kell ennyire túlreagálni mindent? Tabletta bőven elég magába.
2013. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem látom értelmét ilyen agresszív kommentnek mikor én normálisan kérdeztem. Első válaszolónak köszönöm a kommentet :)Kedves második csak annyit tennék hozzá, hogy a maximális védelem híve vagyok mivel ilyen korban mint én az utolsó lenne, hogy gyereket szeretnék, inkább több védelmet használok mint egyet sem remélem megérted.
2013. máj. 19. 16:07
 4/8 anonim ***** válasza:
De ugyanúgy véd, mintha belédélvezne, nem érted? Semmi különbség. Ugyanúgy nincs ott a gumi közöttetek, bármi beléd mehet, legyen az előnedv, vagy akár sperma. Egyébként meg jó buta vagy... Tabletta szedése mellett nincs is peteérés, így a naptármódszernek mi értelme lenne?! Tájékozódj, mielőtt kérdezel. De a kommentedből is látszik, hogy még gyerek vagy. :)
2013. máj. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
nem értem, hogy itt kioktatásnak mi helye van. Igen tudtátlanabb vagyok ilyen téren és ezt szerintem nem kell elítélni, ezért merek kérdezni, mert tájékozódni akarok. Hallottam olyanról aki tabletta mellett is teherbe esett, ezért kérdezek inkább. Azt meg, hogy ilyen téren tudatlanabb vagyok nem értem miért kell leszólni :)
2013. máj. 19. 18:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert úgy szexelsz, meg úgy szeded a tabletátt, hogy nem is tudod, hogy mellette nincs peteérésed. Legalább azt tudd már, hogy milyen gyógyszert viszel be a szervezetedbe és, hogy az mit csinál vele. Nézd meg amúgy a fogamzásgátló pearl indexét, az 1%-ot sem éri el. Akkor esnek teherbe mellette, ha rosszul szedik, ennyi. ;)
2013. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ahogy írták a naptármódszernek nincs értelme. Akkor inkább gumi vagy spermicid pluszba, de így a nemi életetek elég költséges lesz összességében

Azért kapsz ilyen agresszív kommenteket mert betegesen félsz a terhességtől ami elég nagy probléma. Írtad, hogy túl fiatal vagy egy gyerekhez. Ezt megértem, de érdekes, hogy azt nem gondolod, hogy a szexhez nem vagy fiatal.

Sok fiatal tudatlanul és éretlenül vág bele a dologba noha azt hiszik, elég felnőttek hozzá. A szexhez nem csak az élvezetek tartoznak hozzá, hanem egy felelősségteljes dolog azaz tisztában kell lenned a fogamzásgátlással is.

Én is gyógyszert szedek, mindig beveszem időben. Idősebb vagyok nálad ennek ellenére nekem sem jönne jókor egy gyerek, mégsem félek a terhességtől mert tudom, hogy rendesen szedem a tablettát tehát ha becsúszna véletlen a gyerek az nem az én felelősségem lenne.

2013. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mit vagy felháborodva. Kérdeztél, válaszoltak.. Megjegyzem, tényleg nagy marhaság a kérdésed. A fog.gátló többféle módon véd: nemcsak megakadályozza a peteérést, de még ha némi véletlen folytán be is következne, akkor sem lennének ideálisak a körülmények a beágyazódásra, ja és még a spermiumok mozgását is gátolja... Ha mindezzel tisztában lennél, józan paraszti ésszel is belátható lenne, hogy kb. lehetetlen teherbe esned, persze ha normálisan szeded a gyógyszert, nincs hasmenés, hányás, kihagyott tabletta.. Aki fog.gátló mellett teherbe esik és állítólag "rendesen szedte", az kamuzik. Ja és ha te egy alien vagy,akinél nem hat a fog.gátló, akkor a megszakítással ugyanúgy teherbe fogsz esni. :)
2013. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!