Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek melyik az a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyik az a fogamzásgátló ami eddig a legtöbb embernek bejött, amire legkevesebb volt a panasz? És melyik az amit a legtöbben szidnak?

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 10:31
 1/4 anonim válasza:
Én úgy veszem észre a Lindynette 20-al mostanában sokaknak van problémája. A legtöbb jót eddig a yaz nevűről hallottam, állítólag az a legújabb.
2009. okt. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
lindinettről énis sok panaszt hallottam eddig. a legjobbat nemtudom
2009. okt. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ami nekem nem volt jó: lindynette 20, mercilon, yasminelle. Mindegyiknek csomó mellékhatása kísért. A doki szerint nincs is olyan, amitől ne lenne bajom, mivel hormonérzékeny vagyok.

A yaz a yasminelle továbbfejlesztett változata. Én is kíváncsi lennék rá, mert leírás alapján pont az lenne a megfelelő számomra, hogy megszűnjenek a mellékhatások végre, viszont Magyarországon nincs forgalomban a yaz :S

2009. okt. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Diane35 és a Milligest nekem bevált.
2009. okt. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!