Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Cypromixet szedtem, váltottam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cypromixet szedtem, váltottam Dienille-re. Most akkor hogy van a védettség, ha előtte is szedtem tabit? Bő. Lent.

Figyelt kérdés
A vérzésem 2. napján kezdtem el szedni. (sajnos nem tudtam előbb elkezdeni.) Mikortól ad védettséget? 14-15 nap? De előtte már szedtem gyógyszert bele számít?

#Dienille #Cypromix #vérzés 2. napján #védettséget mikortól ad
2013. máj. 20. 20:33
 1/4 anonim ***** válasza:
de ha előtte folyamatosan szedted a másik gyógyszert, akkor nem a 8. napon kellett volna elkezdened? Vagy az a 8. nap volt?
2013. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát igen.. De nekem azt mondta a doki, hogy ha megjön, akkor az első nap. Amúgy az nekem a szünet 6-7.ik napja lehetett. Szóval, vártam pár napot a szünetben, hogy mikor fog megjönni, és elkezdjem szedni, de nem tudtam az első napi vérzéses napon, hanem a másodikon. Sajnos.
2013. máj. 20. 20:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Ki tudja, orvosnak kellett volna megmondania. Én várnék 1 hónapot. Csak nem halsz bele.
2013. máj. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
:D
2013. máj. 21. 14:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!